Jump to content


Zidna polica za gramofon


covek vuk

Recommended Posts

4 sati ranije, covek vuk said:

Postovanje.... da li mozda neko zna gde bih mogao da nabavim kvalitetnu zidnu policu za gramofon i da li znate nekoga ko ima iskustva u montiranju takve police.

Hvala.

Pro-Ject ima neke varijante na tu temu,vidi sa uvoznikom sta-posto moze da ti obezbedi eventualno (AV Impuls),i da li ti odgovaraju po dimenzijama..ako su ti one male,onda ces morati na internet tipa Target,Sound Org. itd...

Link to comment
Share on other sites

Могу да препоручим Pro-Ject полице - својевремено сам имао Wallmount It 2 и Wallmount it 3.

Тројка је нешто масивнија, површина нешто већа (520 х 450), носивост је отприлике 30кг. 

Link to comment
Share on other sites

23 minuta ranije, covek vuk said:

Hvala....

salu na stranu,mozda je ta Finite nesto extra,u zivotu je nisam video kod ovdsnjeg Finite dealera,ni kod njega po prezentacionim sobama,niti kod njega u privatnom sistemu,za proteklih cirka 20 godina..ako je nadjes za normalne pare,uzmi mozda se desi i Valhalla :D..al mislim da je sustina cele price u zidnoj konzoli,sto je to montirano na zid,ako je ona polica (ploca) sto se nalazi u njoj jos dodatno  potpocena sa "necim",bas svejedno kako se zove,jel je radio Djokica,Perica,Target ili Sound Org...naravno strogo POV..

me happy sa Target TT1 koji imam...:xmas

Link to comment
Share on other sites

6 sati ranije, paja959 said:

moze,moze,za hiljadupetsodolarosa :D jos koja kinta pride za transport,pa malo jos ovima sto misle da su drzava u drzavi,i eto opstenarodnog veselja..

https://www.ebay.ie/itm/281002672230

:1038:

Polica se kupuje za skup gramofon u skupom sistemu. Ne mogu da kazem “top” gramofon u “top sistemu” jer ga nisam slusao ali da mogu, ocekivanja bi bila velika. Zato za takav sistem i “top” polica. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...