Jump to content


Trijest u škembetu


anubisgrau

Recommended Posts

1 sat ranije, siroma said:
Daj neku mapu, putanju,...

 

Na putu Ivanjica - Kusici - Sjenica.

 

U Ivanjici se krajem avgusta odrzava Nusicijada. Do prosle godine veoma visok kulturni nivo. Ono kako bi Srbija trebala da izgleda i kako je nekada izgledala iz perspektive gradjanskog drustva. Prosle godine su poklekli i nivo znatno opao, usla politika. Sada je to kako Srbija danas izgleda, a izgleda veoma loše. Ipak pogledajte fotografije na linku i ovaj video koji na pravi način dočarava atmsosferu,:

 

https://www.facebook.com/ivanjicaopstina/videos/1753677058250425/UzpfSTEwMDg5NjcyOTA6MTAyMTQ4NTM4MjEwNzE2MDI/

 

 

https://www.facebook.com/search/str/nušićijada/photos-keyword?epa=SEE_MORE

 

 

Link to comment
Share on other sites

Uhh ovo sa prsutma nij uopste lose...

Ako cete odlicnu prsutu (mnogo vrsta), sa geografskim poreklom i sertifikatom. onda krenete prema Kanarevom brdu dole iz rakovice, kuda idu bus linije. Druga stanica odozdo, (ne drzite me za rec 100%) pa prkoputa na stanici iz suprotnog smera, ima jedna omanja radnja koja prodaje SAMO prsute, slanine, sir i kajmak. Sve je iz Valjevskog kraja. Znam pousdano jer je to taj vajb :) 1/2 mojih su odatle i kao dete sam to jeo u izobilju...

Svaki proizvod ima ime domacina i podatke odakle je. Nije ni preterano skupo. U centru grada postoje takve radnje ALI su vise nego duplo skuple A roba vise nego duplo losija...

Prsute, suva mesa i slanine nisu presoljene, nego taman. Kajmak i to ostalo nisam probao ali sigurno je vise nego OK.

Link to comment
Share on other sites

25 minuta ranije, Majda said:

Uhh ovo sa prsutma nij uopste lose...

Ako cete odlicnu prsutu (mnogo vrsta), sa geografskim poreklom i sertifikatom. onda krenete prema Kanarevom brdu dole iz rakovice, kuda idu bus linije. Druga stanica odozdo, (ne drzite me za rec 100%) pa prkoputa na stanici iz suprotnog smera, ima jedna omanja radnja koja prodaje SAMO prsute, slanine, sir i kajmak. Sve je iz Valjevskog kraja. Znam pousdano jer je to taj vajb :) 1/2 mojih su odatle i kao dete sam to jeo u izobilju...

Svaki proizvod ima ime domacina i podatke odakle je. Nije ni preterano skupo. U centru grada postoje takve radnje ALI su vise nego duplo skuple A roba vise nego duplo losija...

Prsute, suva mesa i slanine nisu presoljene, nego taman. Kajmak i to ostalo nisam probao ali sigurno je vise nego OK.

Gde ovde:

https://www.google.com/maps/dir/Раковица,+Београд/Канарево+Брдо,+Београд/@44.7353901,20.4042673,14z/data=!4m13!4m12!1m5!1m1!1s0x475a73d3625de2a7:0x870c3f4e501524d9!2m2!1d20.4538059!2d44.7189343!1m5!1m1!1s0x475a71a4fd77a36b:0x3195909e907d9982!2m2!1d20.4534458!2d44.7540124

? Ima li neko ime?

Unapred hvala. Rade li nedeljom?

Sa zadovoljstvom uživam u proizvodima Pršutana Aćim. Veza dva najbolja kraja i iskustva u toj raboti. Taman mi je nedostajao snabdevač sa iskustvom valjevskog kraja... ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...