Jump to content


Trijest u škembetu


anubisgrau

Recommended Posts

3 sati ranije, perodeformero said:

Imaš na istom mestu roštilj "Sidro", takođe Pazarci, takođe odličan roštilj i mantije.Kaže mi gazda da su on i Rile dobri drugari, a meni se čini da je to Riletova ispostava pod drugim imenom.

O tom drugarstvu malo drugačije govore kod Rileta u  Novom Pazaru ;)

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, perodeformero said:

Imaš na istom mestu roštilj "Sidro", takođe Pazarci, takođe odličan roštilj i mantije.Kaže mi gazda da su on i Rile dobri drugari, a meni se čini da je to Riletova ispostava pod drugim imenom.

Ljudi, nemo da ste lenji. Ako si već došao do "Sidra", pređi pasarelu preko autoputa do Goje. Mostarski ćevapčići. Nema gore lokacije u gradu i boljih ćevapčića. Ja ga stavio na google maps.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, siroma said:

Çevapi nisu prvi na top listu u Niš.

Punjeta pljeskavica, dimena vešalica, punjeni kare, ...

Sve sam to jeo osim kare.

 

Ali oba puta je bila prisutna jedna devojka koju sam zvao Šargarepica (prihvatili i ostali taj nadimak). E, ona kao i ostali u Nišu pije brzo i mnogo a svojim prisustvom zasenjuje i dimljene ćevape. Ukusnija je. :)  happy.gif

 

Link to comment
Share on other sites

17 minuta ranije, Bujodrag said:

Sve sam to jeo osim kare.

 

Ali oba puta je bila prisutna jedna devojka koju sam zvao Šargarepica (prihvatili i ostali taj nadimak). E, ona kao i ostali u Nišu pije brzo i mnogo a svojim prisustvom zasenjuje i dimljene ćevape. Ukusnija je. :)  happy.gif

 

E pa ti hoces multimedijalnu zabavu. i miris i ukus iizgled.

Moj predlog za u Nis

1 rebarca na kajmaku

2 teleci repovi

Link to comment
Share on other sites

32 minuta ranije, jegor said:

Ljudi, nemo da ste lenji. Ako si već došao do "Sidra", pređi pasarelu preko autoputa do Goje. Mostarski ćevapčići. Nema gore lokacije u gradu i boljih ćevapčića. Ja ga stavio na google maps.

Ko je lenj, samo sam Rasu odgovorio da je na mestu gde je Rile držao roštilj otvoren sličan.Znam gde je Goja, ali nisam konzumirao.

Još.

Link to comment
Share on other sites

hah jedno 100x sam prošao tu, često se isključujem sa autoputa jer živim relativno blizu
nikada mi nije palo napamet da udjem
greška će morati sa se ispravi
Ista priča. Na kraju mi žena reče da su joj na poslu skrenuli pažnju da su mnogi dobri. Ma 1000 puta sam prošao tuda i psovao parkirane automobile u sred raskrsnice. Ima mesta za parking kod pijace. I ponavljam, obavezno probati i lozu

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 27.1.2019. at 12:56, siroma said:

Kad čujem da ste željni za ćevape, meni vas žao. Ajd svi u Niš na druženje i roštilj.

 

On 27.1.2019. at 15:36, siroma said:

Çevapi nisu prvi na top listu u Niš.

Punjeta pljeskavica, dimena vešalica, punjeni kare, ...

@siroma  Stari bend mi večeras svira u Niš.

Davaj imena tih mesta gde je dobro klopavati.

 

 

Evo i benda

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Bujodrag said:

 

@siroma  Stari bend mi večeras svira u Niš.

Davaj imena tih mesta gde je dobro klopavati.

 

 

Evo i benda

Teleći repovi

Rebarca na kajmaku

jagnećo

Sve  i   svašta

Moj predlog za predjelo: pihtije, kiseo kupus sprškanu papriku, paprika u pavlaci, 5 do 6,7 rakije.:cheers

Opciono pite sukane, ljutenica, trljanica,...

Posle glavno jelo. Ako je bend a hoće sve da probaju onda oval sa svime. Dimljene vešalice, uštipci, kobaje, ćevapi, pileći ražnjić sa džigericom(obavezno naglasiti da ne donesu sa belim mesom)....ikebana:klanjanje

 

Repovi, teleća glava posebno u grne:heat

 

Ugovoriti na vreme postavljanje stentova sutradan

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...