Jump to content


Trijest u škembetu


anubisgrau

Recommended Posts

U beogradskim viđenijim restoranima se utrkuju ko će više kelnera da zaposli. Taman dok dođe vreme da platiš, bila smena nemaš pojma ko je ovaj novi, a i kao da nisu zainteresovani baš da donesu račun. Čekaš da te primete taman toliko da ti presedne.

Kod Dagija smo bili u subotu uveče prošle zime, kad je najveća gužva. Jedan jedini kelner radi, isti onaj koji je radio svaki put kad sam bio tamo. Kao da je deo inventara. Čovek samo piči s osmehom od uva do uva, zeza se sa svima, a nema vremena da popije čašu vode.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Vlajo said:

Znači Milojev kolač je sa šlagom, a galuška bez šlaga

Milojev kolac nema slaga. To su dva krem kolaca po pola u jednoj casi. Verovatno se zove po nekom gostu koji je uvek narucivao po pola od dva kremasta kolaca. Prvi put kad sam bio tamo covek koji me je odveo je to porucio, meni se dopalo i od tada uvek posle perkelta narucujem Milojev kolac. Ko bude isao nek se raspita o detaljima.

Link to comment
Share on other sites

16 sati ranije, anubisgrau said:

prava šomloi galuška nema ovaj us.ani šlag iz spreja po sebi, provereno zilion puta u istorijskom kafeu žerbo na kraju vaci utce u budapešt budapešt......

Sumljam da je šlag iz spreja ! On je stamen kano  klisurina . Prije će biti onaj iz "sifona" tj id boce za šlag koli se radi iz slatkog vrhnja uz dodatke koje kakvih "mirodija" uz pomoč co2. Boca se inače drži u frižideru ,  ? vidiš da se po vrhu  otopio ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Da se mi manemo šlaga, ja ga ionako ne volim, to prepustite lepšoj polovini ili deci da se zanimaju... To je offtopic u offtopic temi.

Nego, da se vratimo u kolosek tj. u južnu prugu:

- Punjena "rukometna lopta" od 1/2 kg i dva "slonova uveta" uz standardne priloge.

***

18 +

***

Za informacije o indikacijama, merama opreza i neželjenim dejstvima obratite se lekaru ili farmaceutu.

 

23270337_10214672333630660_8318630512083056738_o.jpg

Link to comment
Share on other sites

Odlicno ovo izgleda.

Evo da preporucim. Bela vesalica. Inace pratim bele po srbiji...

1. restoran u Kovinu odmah do rimskog zida, fenomenalno. .

2. Jedna od najboljih Kucevo, ne secam se restorana. Moze komotno da deli mesto sa istom ali "Kod Brke" na Srebrnom jezeru.

3. Treca na listi restoran kod bazena u Jakovu.

 

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Kejsovic_33 said:

- Punjena "rukometna lopta" od 1/2 kg i dva "slonova uveta" uz standardne priloge.

***

Za informacije o indikacijama, merama opreza i neželjenim dejstvima obratite se lekaru ili farmaceutu.

23270337_10214672333630660_8318630512083056738_o.jpg

molim moderaciju da sankcionište provokatore koji kače ovakve slike bez google map lokacije objekta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...