Jump to content


Saving the world from Ordinary


anubisgrau

Recommended Posts

Evo linka ka njihovom sajtu

http://www.trafomatic.com/home.htm

Za mejl ne znam, ja okrenem telefon radionice i sve se dogovorim direkt sa majstorom, naponi (opterećen ili rasterećen), struja, broj sekundara, napon primara, gustina magnetnog fluksa po kom se računa, slepi namotaj, magnetni oklop, hoće i nestandardne dimenzije jezgra da urade, za sada, stvarno samo pozitivna iskustva, ali moraš znati šta ti tačno treba.

Pošto je cevni preamp, pretpostavljam da ćeš imati Pi filter, Rajko iz Finihnamotaja

http://www.fininamotaji.in.rs/0-Prva_strana.html

Je preporuka za prigušnicu, isto, sve custom pravi po porudžbini i hoće da izađe u susret i ima puno znanja po pitanju elektromagnetnih komponenti.

Link to comment
Share on other sites

22 minuta ranije, somilenko said:

Evo linka ka njihovom sajtu

http://www.trafomatic.com/home.htm

Za mejl ne znam, ja okrenem telefon radionice i sve se dogovorim direkt sa majstorom, naponi (opterećen ili rasterećen), struja, broj sekundara, napon primara, gustina magnetnog fluksa po kom se računa, slepi namotaj, magnetni oklop, hoće i nestandardne dimenzije jezgra da urade, za sada, stvarno samo pozitivna iskustva, ali moraš znati šta ti tačno treba.

Pošto je cevni preamp, pretpostavljam da ćeš imati Pi filter, Rajko iz Finihnamotaja

http://www.fininamotaji.in.rs/0-Prva_strana.html

Je preporuka za prigušnicu, isto, sve custom pravi po porudžbini i hoće da izađe u susret i ima puno znanja po pitanju elektromagnetnih komponenti.

Nije problem da ih nazovem i to odmah sutra. Hvala ti mnogo za informacije.

 

Link to comment
Share on other sites

Znači telefon od trafomatika zvoni i niko ne odgovara i tako 3 x u 2 dana.....to dalje znači da su definitivno izgubili priliku da se hvale kako imaju transformatore u nekim dobro svirajućim ampovima 😂🤣

  @Krca44 P&K radi nešto svoje i dobar deo servisira.....mislim da je greota da se oni potežu i gube vreme na motanje trafoa koje može i neko drugi da odradi. Sinoć sam pogledao neke stvari koje rade i za taj segnent su stvarno Majstori...kapa dole što se kaže.

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, RADE said:

Znači telefon od trafomatika zvoni i niko ne odgovara i tako 3 x u 2 dana.....to dalje znači da su definitivno izgubili priliku da se hvale kako imaju transformatore u nekim dobro svirajućim ampovima 

Да си позвао Trafco  већ би имао трансформатор!

Link to comment
Share on other sites

4 minuta ranije, RADE said:

😀što se kaže, ko zna zašto je to dobro

Трансформатор је трансформатор, битно је набавити што пре, то није део за "Сармат".

Link to comment
Share on other sites

5 minuta ranije, giZ_Mo said:

Трансформатор је трансформатор, битно је набавити што пре, то није део за "Сармат".

Koja je fora kod naručivanja kod Trafca, pošto vidim ima mail, telefon i tako to. Kako je najbolje da im se objasni šta treba i šta sve mogu da odrade, mislim šta hoće da urade od nekih dodatnih zahteva.....ili je dovoljno napomenuti da je za audio.

Link to comment
Share on other sites

3 minuta ranije, RADE said:

Koja je fora kod naručivanja kod Trafca, pošto vidim ima mail, telefon i tako to. Kako je najbolje da im se objasni šta treba i šta sve mogu da odrade, mislim šta hoće da urade od nekih dodatnih zahteva.....ili je dovoljno napomenuti da je za audio.

Све што си напис'о тако им напиши у мејлу!

Link to comment
Share on other sites

29 minuta ranije, RADE said:

Znači telefon od trafomatika zvoni i niko ne odgovara i tako 3 x u 2 dana.....to dalje znači da su definitivno izgubili priliku da se hvale kako imaju transformatore u nekim dobro svirajućim ampovima 😂🤣

 

Rekao bih da si nazvao u sred "rostilj" praznika.

Link to comment
Share on other sites

On 3.5.2022. at 20:36, Ljuba said:

Da, čudo da niko ne dežura 🤣 

pa ne možmo bre mi sa takim svetom u evropu.

 

On 3.5.2022. at 20:21, sondek said:

Rekao bih da si nazvao u sred "rostilj" praznika.

 

On 3.5.2022. at 20:36, Ljuba said:

Da, čudo da niko ne dežura 🤣 

 

Link to comment
Share on other sites

On 4.5.2022. at 21:23, sondek said:

Drzavni praznik i neradni dan je neradni. Rekao bih da se u EU to jos vise postuje nego ovde. 

koji je danas državni praznik 😂...odmaraju od praznika rada.

 

  To je kao oni, ja rano ustanem pa se onda vratim u krevet da se malo odmorim.

Link to comment
Share on other sites

On 1.5.2022. at 19:00, somilenko said:

Evo linka ka njihovom sajtu

http://www.trafomatic.com/home.htm

Za mejl ne znam, ja okrenem telefon radionice i sve se dogovorim direkt sa majstorom, naponi (opterećen ili rasterećen), struja, broj sekundara, napon primara, gustina magnetnog fluksa po kom se računa, slepi namotaj, magnetni oklop, hoće i nestandardne dimenzije jezgra da urade, za sada, stvarno samo pozitivna iskustva, ali moraš znati šta ti tačno treba.

Pošto je cevni preamp, pretpostavljam da ćeš imati Pi filter, Rajko iz Finihnamotaja

http://www.fininamotaji.in.rs/0-Prva_strana.html

Je preporuka za prigušnicu, isto, sve custom pravi po porudžbini i hoće da izađe u susret i ima puno znanja po pitanju elektromagnetnih komponenti.

Rajka sam kontaktirai i sve je u redu i korektno....ali ovi drugi su izgleda na godišnjem

 

Link to comment
Share on other sites

7 sati ranije, RADE said:

koji je danas državni praznik 😂...odmaraju od praznika rada.

 

  To je kao oni, ja rano ustanem pa se onda vratim u krevet da se malo odmorim.

A sto se obracas meni ?  Ja ti pojasnim da se neradnim danom ne radi i toliko od mene . 

Link to comment
Share on other sites

10 sati ranije, sondek said:

A sto se obracas meni ?  Ja ti pojasnim da se neradnim danom ne radi i toliko od mene . 

Ma taj deo mi je jasan, nego mi nije jasno koji je praznik bio u petak , Đurđevdan 😍

  Ko zna koju državu sam ja zvao i koji trafomatic......pa bre ene u ukrajini specijalna operacija pa rade i ljudi i telefoni...NEMA bre praznovanja kod Putina. 😀

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...