Jump to content


Saving the world from Ordinary


anubisgrau

Recommended Posts

4 hours ago, nkrgovic said:

 Ono sa lampama je i strimer i amp i sve. Kutija ispod je napajanje, a dodatne dve su "filteri" - kapiram da su skretnice.

 Fotke su blagi horor na sajtu, pre-preobradjene, kapiram da im je ciljna klijentela neka kojoj takav izgled prija.

Aaaa tako... Nesretnici... Pa barem su kabinete i skretnice izveli normalno. I policu. Ovo drugo moraju ponovo da tutkalisu. Paradoks je da kabineti budu iz logicnih i fizicki razdvojenih segmenata a sve drugo potpuno suprotno, nasilno nabijeno u 2 komponente "sve ostalo" i napajanje za to "sve ostalo"?

Link to comment
Share on other sites

Pa to...strimer i lampas i ostalo u istoj kutiji. Jbg. Koncept mini linije gde mu nije mesto. Kao minijaturno. Al bitno da je hi tec materijal iz F1. Ko zna, mozda taj materijal i disipira toplotu pored toga sto stiti od ne znam cega. Btw o kojem materijalu je rec? Inace to u sampon pakovanju sigurno svira lepo, ne zbog materijala već zbog zvučnika i cevi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa to...strimer i lampas i ostalo u istoj kutiji. Jbg. Koncept mini linije gde mu nije mesto. Kao minijaturno. Al bitno da je hi tec materijal iz F1. Ko zna, mozda taj materijal i disipira toplotu pored toga sto stiti od ne znam cega. Btw o kojem materijalu je rec? Inace to u sampon pakovanju sigurno svira lepo, ne zbog materijala već zbog zvučnika i cevi.

 

 

Pa i nije baš minijaturno, u osnovu tog uređaja mogu sa se smeste gotovo 4 komponente standardnih dimenzija, a ako se uzme u obzir i visina, mogu biti i na 2 sprata, što dođe na 8 komponenti u tu zapreminu, ako su one dimenzije što je[mention=9977]Zexx[/mention] postavio tačne. Ima tu prostora i za TV, pogotovo što je napajanje izdvojeno...

Sad, dizajn je subjektivna kategorija...

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Zexx said:

Tutkalo i high-tec materijali iz F1?:rolleyes: I šta to tačno je "nabijeno" u kućište ovih dimenzija?

img-ampli-dim.png

Ne radi se o fizickim dimenzijama nego o fukcionalnim celinama. Koje jesu primenjene kod zvucnika a ne i kod ostatka sitema? Cim "radi" znaci "moglo je da stane"... Ali definitivno ostaje pitanje totalno razlicith i dizajnerskih i tehnickih pristupa u istom sistemu? Samo to...

Ko zna mozda su bii inspirisani kokpitom F1 mene nekako podseca na delove F1. Polica je recimo onaj stabilizator pozadi ili kako se vec zove to. Meni se dopada ALI je preveliko sve zajedno polica moze biti i manja ALI oda se gubi ceo vizuelni dozivljaj i jednostavno sve propada... Tu je ustvari polica vrlo bitan element. dugacka je i elegantna a mora da podnese vecu masu komponenata i da ostane prava i bez vibracija normalno. I tu verovatno dolaze do izrazaja hitech matrijali i sve sto ih prati?

 

Link to comment
Share on other sites

Šta sad treba da ti vršim analizu narodne izreke na nivou osnovne škole, jel ti razlikuješ direktno i preneseno značenje izreke ?
 
Da li sam te necim uvredio da bi mi vratio na ovaj nacin? Trebas da obrazlozis zbog cega si upotrebio tu izreku u kontekstu prema meni? Uradi to dok ne bude kasno.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...