Jump to content


Difuzor zvuka ( Skyline Difuzor )


bokiooo7

Recommended Posts

SKYLINE DIFUZOR

Dizajniran je  tako da izjednačava frekventne vrednosti u opsegu svog delovanja kao moćna i estetski atraktivna površina za difuziju zvuka.

Pravilno raspoređuje frekvencije, rešava probleme stojećih talasa i ranih refleksija u prostoriji. Ostavlja utisak većeg i prijatnijeg akustičkog ambijenta.

Nezamenljiv za sobe za  ozbiljno slusanje muzike, muzičke studije i slicno.

Lako i sigurno montiranje pomocu letvica sa nagibom, tako da stoji stabilno na zidu. Po postavljanju moguce fino tjuniranje pomeranjem levo i desno po sedam do deset cetnimetara u svakom pravcu. Letvice dolaza sa difuzerima tako da je potrebno samo izbusiti rupe i okaciti ih. Sve je spremno. 

Karakteristike: 

Potpuna difuzija zvuka u opsegu od 1200 Hz do 4000 Hz. Difuzija  takodje radi oko pola oktave ispod i iznad navedeneih frekvencija ali sa padom, sto znaci da ce difuzer pokriti jos koji hertz gore i dole od gore datih specifikacija.

Dva bela i dva u boji prirodnog drveta. Ukoliko se odlucite za sva cetiri moguca blaga korekcija cene.

Sve slike su od difuzera koji se prodaju.  Licno sam ih pravio, utroseno dosta sati rada.   Posto sam zavrsio sa merenjem i akustickim sredjivanjem sobe ova cetiri su mi visak.

Cena je po komadu i iznosi 70 evra.  Moze i u japanskim jenima, nije problem. Zamena jedino za novac. 

Dimenzije: 52cm x 52cm x 14.5cm

Materijal: puno drvo

Broj telefona za kontakt : 064 1222 041

P.S.

Posto slabo posecujem forum i citam PP, molim vas da me kontaktirate na telefon. Unapred hvala. 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...