Jump to content


Ultimativni Hi End ?


DejanM

Recommended Posts

А зашто Кинези?

Официјални дистрибутер/дилер може да их наручи. K701/K702/Q701 имају компатибилне падове. Можеш чак и да бираш боју. :)

Не могу да се сетим колико сам их платио пре пар година, али сигурно није било нешто прескупо, иначе не бих заборавио.

 

Link to comment
Share on other sites

On 17.6.2019. at 20:42, InSides said:

То је век трајања скоро свих падова који су обложени велуром, а не кожом.

Ја сам у 10 година променио два сета за HD650, један сет за K701 и један сет за DT990Pro.

Чак и падови обложени кожом имају тенденцију да пропадају због утицаја неких компонента шампона за косу. Знам да делује идиотски, али то је то. Ево примера.

Ja nisam slusao DT990Pro. Da li bi mogao da uporedis njihov zvuk sa K701 i HD650, cisto da dobijem osecaj o kakvim se sluskama radi ?

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, DejanM said:

Ja nisam slusao DT990Pro. Da li bi mogao da uporedis njihov zvuk sa K701 i HD650, cisto da dobijem osecaj o kakvim se sluskama radi ?

Интересантна средина. 

DT990Pro никад нису биле намењене (колико сам ја схватио) за ишта друго осим студиско мониторирање. И звук је равнији и од К701 и од HD650. 

Мало досадне слушалице, ако сматраш да су досадне оне које не додају скоро никакав свој печат. 

Ужасно удобне за дуже слушање, све док се отарасиш фабричког кабла који је спиралан и мени је стварно сметао. Ја сам кабал заменио са флексибилним мини микрофонским кабелом од Canare-а чини ми се. И још, када сам заменио кабал, додао сам посебне водове за сваки канал, пуном дужином, који заједно терминирају у балансирани Neutrik XLR конектор (4 пински).

Веома ретко посежем по њих, али то је зато што поред К1000, ретко посежем за било које друге слушалице. 

Link to comment
Share on other sites

SAC KH-1000.

Користио сам и FirstWatt F1 (клон истог) али од када сам променио систем више немам претпојачало за истог, па у скоро време иде на добош.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...