Jump to content


Portable


arnage

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam stalnu brigu oko kvaliteta zvuka na telefonu (kad biram nov) rešio pomoću USB-C DAC dongla od 30€ - Hidizs Sonata HD. Zvuči i kvalitetnije i ima više snage od svih telefona koje sam do sada čuo.

Probao sam da vučem Dragonfly Black ali smara me, adapter, pa on... Rogobatno mi je to i nepraktično. Ovaj dongle je zakačen na kabal od slilušalica, lak je, mali je, i zaboravim da je tu.

Link to comment
Share on other sites

Jeste, i stvarno još uvek ne razumem zašto si otvorio tu temu pored ove... Možda bi uredništvo trebalo da se pozabavi time...

Što se mene tiče, portable je postao sekundaran. Iako još uvek interesantan, nije prioritet.

Sada u kolima imam fabrički Bose...

Ipak još povremeno i tada pažljivo pratim promene softvera na iPhone 6S i Beyer 160 preko foobar200 mobilnog plejera... Tu kombinaciju nemam nameru da menjam.

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, arnage said:

Jeste, i stvarno još uvek ne razumem zašto si otvorio tu temu pored ove... Možda bi uredništvo trebalo da se pozabavi time...

Pa, drugu temu sam otvorio, jer u ovoj priča nije kretala u pravcu telefona. Odlutalo je na slušalice i ampove za slušalice. Ideja je bila da postoji tema samo za telefone kao on-the-go audio plejere. Pogotvo, na forumu jeste bilo spominjanja telefona kao plejera, ali razbacano da više mesta.

Sada kako se kreće, obe teme ispale o telefonima. Mogle bi da se spoje, uz primereniji naslov. Kako to inicirati?

Edit Chowek: rešeno.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Novo "mudance", novi format i za sada u moru drugih obecava pogotovo sa strane prakticnosti.

Ono sto me po malo nervira, jeste sto u recenzijama se ne obraca mnogo paznje koliko "vuce" batrije, najvise sto mozes da saznas jeste da nije mnogo, toliko o tome. U specifikacijama ne stoji Bog zna sta ... a mrzi me da prevrcem net.

product-image-1346976948_1024x1024.jpg?v

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...