Jump to content


Stereo - HT sistem @alenvprekrsku


alenvprekršku

Recommended Posts

4 minutes ago, Father said:

Da da teška je to igračka! Ako se ima prostora za taj vid čuvanja, onda je i najbolje tako.

Pozdrav princezi Lei i njenoj sviti drugarica, koje su pomogle na strpljivom sklapanju najmoćnije letelice svih vremena.

:)

Turiču ga gde mi žena bude dozvolila. Mislim na Sokola naravno. :order

Princeze te pozdravljaju nazad.

Najbrži komad đubreta u vasioni!

Link to comment
Share on other sites

18 minuta ranije, alenvprekršku said:

Nije audio, nije ni B&O ali je iz Danske.

Na svoj način obeležavam pola veka od kada je čovek prohodao po mesecu.

Orao:

 

Apollo11.thumb.jpg.501aafd361ca641be0779b63526e237b.jpg

Ne znam kako je kod vas Alene ali ovde 90% populacije ne veruje da je čovek bio na Mesecu.:D Valjda zato što su Ameri. Da su Ruje uspele drugačije bi bilo.:lol:
Sećam se početkom osamdesetih kad sam se zaposlio u fabrici sa oko 450 radnika, vodili su me u pogon da vidim čoveka koji ne veruje da su ljudi bili na Mesecu. Smejali su mu se mangupi samo tako. Ono ko mečka da igra!
Šta se od tada promenilo u glavama ljudi?:huh:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

Alen je hteo sa porodicom da provede prvi vikend ove nam Nove u Srpskoj prestonici.

Ali zahvaljujući magli u Beogradu i extremnoj neorganizovanosti AirSerbia uspeli smo da se vidimo makar na kratko.

IMG-534574b9bce342b6abe4e1d31f3d0562-V.thumb.jpg.0bb308e60062639b8d8436c782440f37.jpg

Daklem ATR ovi numev da sleću po magli pa je prizemljio u Niš (danas ovde prelepo sunčano, ladno doduše)

. Posle dva sata maltretiranja putnika u avionu, ipak su odlučili da ih puste napolje. Ali bez preciznog termina kako će ih i KAD prevesti ( i gde?). Ispostavilo se tek u 17 su krenuli autobusi za Bg aerodrom. 

Ipak smo imali dva sata da se podružimo makar na aerodromu.

 

Link to comment
Share on other sites

Nije kome je namenjeno, nego je kome je suđeno.

Zvao @siroma u Niš, al ga nisam poslušao.

Pilot se odlučio za prinudno sletanje u Niš, da ne izginusmo ko' Vlasi na ringišpil.

I u slabom ima dobro. proveli smo se u Srbiji baš kako treba. Supruga i kčer oduševljeni.

Hvala na gostoprimstvu. Nadam se da ču moči da vratim...

 

IMG_20200104_151041.jpg

IMG_20200104_143602.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...