Jump to content


Stereo - HT sistem @alenvprekrsku


alenvprekršku

Recommended Posts

On 11/10/2018 at 4:44 PM, sladjan marinkovic said:

Probaj da tv i zvucnike postavis ispod kosine a troset nasuprot

Dobio bi malo drugaciji zvuk

Kao koncertna dvorana zvuk iliti transmisije. Podkrovlje moze dati izuzetan zvuk

Vrlo dobar predlog. Pre toga je potrebno rešiti sijaset problema i kompromisa.

Trenutno nemam ni vremena ni mogučnosti za realizaciju. Sa zvukom sam vrlo zadovoljan i sada.

Hvala!

Link to comment
Share on other sites

On 11/18/2018 at 6:29 PM, Paulo said:

Tradicija, znanje, sredstva i kadar sa kojima B&O raspolaže je rezultat odličnog zvuka Alenovih petica.

Nema eksperimentiranja, magije, nervoza, jednostavno i po tom receptu mnoge audio kompanije idu tim putem.

Alene, nek te petice još dugo služe. 

Pozdrav

Odlično, ogodio si u srž! Nije za mene sav taj audio woodoo i njegova zmijska ulja.

Moj drugi i jedini izbor opreme bio bi možda ATC. Inženjerski pristup, egzaktna nauka, koja ako je dobra za profesionalce pa

zašto ne bi bila i za mene. Petice treba čuti. Hvala!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Alene ! svaka čast , kod Tebe sve kontra audio puristima ? ;), al napisao si da imaš room  korektor . Dok nisam vidio slikice mislio sam da imaš veći prostor za slušanje pogotovo kak mi velimo za ove   "zvućne  kutije" . Svu sreću  podmlatku i Tebi i naravno gazdarici . Osobno me muči skepsa pojedinaca prema uređajima tipa B&O , Bosse i ostali tzv Life stile  produkata  jer oni kao zvuče milozvučno i kao podilaze nam da bi čuli ono što želimo čut ? :D. Ovim  hobyem se bavimo uglavnom iz zadoviljstva i nije nešto jaftin , pa zakaj da da me maltretira nešto za kaj sam istovario izvjesnu cifru novaca. Zato uživaj , ma kaj pričali " po selu " :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...