Jump to content


Problem sa tjunerom Sony ST-S320


DB.

Recommended Posts

20 sati ranije, Body said:

Jos kad bi imao i šta da slušaš od programa bilo bi super kad ono svaki dan ista nasnimljena muzika u mp3 formatu što bi se reklo dzaba si krečio.

Neka svirka sto bi se reklo. Slusam ja u foobaru ono sto treba. 

Link to comment
Share on other sites

40 minuta ranije, Nixie said:

Ako su ta dva elektrolita tako propala, sva je prilika da ima još loših unutra.

Ali tjuner sada radi kako treba. Sto bih sada trazio dlaku u jajetu kada nema potrebe? I da se ogradim samo. Koliko sam u mogucnosti pogledao sam i ostale. Jedino ova dva su bila odozdo naduvena malo. Ostali su dobri sto se fizickog izgleda tice. Ja nemam intrumente i nisam toliko strucan da to sve pregledam kako bi neki strucnjak uradio.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Honda94 said:

Ali tjuner sada radi kako treba. Sto bih sada trazio dlaku u jajetu kada nema potrebe? I da se ogradim samo. Koliko sam u mogucnosti pogledao sam i ostale. Jedino ova dva su bila odozdo naduvena malo. Ostali su dobri sto se fizickog izgleda tice. Ja nemam intrumente i nisam toliko strucan da to sve pregledam kako bi neki strucnjak uradio.

Koje je godište taj tuner?

Ako je mnogo star uzmeš sam pa polako zameniš jedan po jedan elektrolit pazeći na polaritet i kapacitet. Verovatno nema puno toga. Ne trebaju ti neki naročiti instrumenti za to, samo sisaljka za kalaj i lemilica.

Link to comment
Share on other sites

6 minuta ranije, Nixie said:

Koje je godište taj tuner?

Ako je mnogo star uzmeš sam pa polako zameniš jedan po jedan elektrolit pazeći na polaritet i kapacitet. Verovatno nema puno toga. Ne trebaju ti neki naročiti instrumenti za to, samo sisaljka za kalaj i lemilica.

Godiste je 1991. To bih ja izmenio sa pola sata. Ima ih otprilike 7,8. Moje misljenje je da nema potrebe, bar za sada. Radi odlicno. 

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Honda94 said:

Ali tjuner sada radi kako treba. Sto bih sada trazio dlaku u jajetu kada nema potrebe?

Ма не дирај ништа, уживај у музици сас њега.

 

33 minuta ranije, Nixie said:

Ne trebaju ti neki naročiti instrumenti za to, samo sisaljka za kalaj i lemilica.

Тинол.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...