Jump to content


Špajz sistem


Delija

Recommended Posts

Bogami, ova ljubav ce potrajati... :wub:

Zvuk je opasno dobar, UPnP radi skoro savrseno sa lokalnim UPnP serverom, integracija sa sub-ovima (skoro) kako sam zamislio... :listen

Jedina ozbiljnija mana koju sam nasao za sada je da preko BubbleUPnP-a "premotavanja" track-ova ne radi na Tidal-u. Ne znam zasto, tj. sta je tu toliko specificno, ali da se preziveti i bez toga.

 

BTW, Anthem i Parasound se nisu ni malo obrukali. Naprotiv. Drze se koliko mogu za svoju kategoriju. Parasound je zasluzio da ga zadrzim za centralni kanal i kao ukras na polici :)

Link to comment
Share on other sites

Није то мој звук, само толико.
Него@delija, шта ти преферираш на том Девиалетном као најбољу опцију? Шта би од испробаног поређао по градацији?
Иначе, чим се не јављаш и не висиш на форуму - уживаш у слушању. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

16 sati ranije, Delija said:

Krenuo sam, a i zaustavio sam se odmah kod integrisanog UPnP renderer-a uz BubbleUPnP android aplikaciju. Nista vise mi ne treba. Uzivancija :listen

Kad dodjem u NS, javljam ti se i stizem do tebe. Da vidim svemirske brodove.

I  donosim pivo.  Jako mi je drago sto si sebi ispunio zelje. I sve zelje u buducnosti da ti se ostvare. 

Link to comment
Share on other sites

Sad su se vec malo slegli utisci, mada je evidentno da ce proces "usviravanja" jos malo potrajati. Vec u startu je bilo jasno da nisam ni malo pogresio, ali je tek posle par dana pokazao pravo lice. I @lalelala je imao priliku da ga cuje kad je taze izasao "iz kutije" i dok je jos bio pomalo "stegnut", a i posle par dana, tako da nije do "usviravanja" mojih usiju :mellow:

Sada se vec vrlo lako uocava vrlo ozbiljna razlika u odnosu na prethodnu postavku sistema.

Prosto je neverovatno sta sve pruzaju dve male kutije za picu :)

Ukratko - zao mi je sto sam toliko cekao sa pazarom... :listen

Link to comment
Share on other sites

Može li malo pojašnjenje kako je sada integrisan surround. Anthem, pa njegovi preout izlazi idu na Davialet? Da li Devialet ima neki mod da "preskoči" svoje pretpojačalo i radi kao pojačalo snage, ili nameštaš neku unapred određenju jačinu?

I koji je model Devialeta, nisam ovde našao oznaku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...