Jump to content


Špajz sistem


Delija

Recommended Posts

On 27.7.2022. at 14:56, Father said:

Pošaljemo par kritičnih songova unapred, da podesi sistem što bolje zna, tako da posle ne bude ... "Danas nešto prljava struja" 😜

Kamo srece da par kriticnih songova unapred malo probate da pevate, pa kada dodjete kod Delije, prvo da se utvrdi da li uopste imate sluha, pa tek onda dobijate pravo za recenziju sistema. 🤣

Link to comment
Share on other sites

5 sati ranije, nesone said:

@Father

spremaj ti tvoje kablove, pa isprobajte sa domacinom. Ako je voljan.

Nego kad je taj datum dolaska?

 

Nije domaćin zainteresovan niti voljan. Imali smo privatnu komunikaciju pune dve godine u tom kontekstu sa navodnom željom da se upoznamo i međusobno posetimo, tako da nema smisla ni pominjati takvu ideju.

Meni je više interesantno da čujem prezentaciju fabričkog sitema koji naginje zvuku moje filozofije, kako navodno čujem od drugara sa foruma koji je imao prilike da čuje oba naša sistema.

Link to comment
Share on other sites

Dosadan, lenj i tvrdoglav vlasnik sistema. I vrlo zeznut pristup spravama koji ubija volju. Videces i sam. U planu je "prava" hi-fi polica - bice jednog dana, a mozda i pre.

Inace, u te dve godine je promenjen samo jedan strujni jer je tako moralo. I to je to.

 

Za posete nas je I korona zeznula uz neka ogranicenja koja u tim uslovima donosi bebac, a posle se "razvodnjilo" i zaboravilo. E sad moramo to da nakonadimo sto pre u oba smera - dok ne stigne sledeci bebac :)Mozes sa Srbom, a mozes i sam i posle ponovo i sa Srbom. Ili odvojeno. Kako god vam odgovara. Meni treba info samo koji dan ranije da organizujem zenu i malog - iliti ako je vikend u pitanju da ih posaljem u Fruske Terme ili negde drugde na bazen :) i onda imamo ceo dan za nerviranje komsija.

i meni je zanimljiva ista stvar - pogotovo povezivanje opisa recima sa konkretnim zvukom koji se opisuje. Zato mi je i Srbin sistem zanimljiv.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Delija said:

Bogami, bata stize za par meseci - nadrljao sam :)

Svaka čast!!!! ... ne gubiš vreme na prevelikoj razlici, mnogo znači kasnije za njihovu vezanost...

Čestitam!

Poziv kod mene je svakako otvoren i dobrodošao si kada nameriš prema BGD-u.

:cheers

Link to comment
Share on other sites

4 sati ranije, Филип said:

Ma bice i sibilanata :D ali @Delija to je prava stvar, uzivaj druze!

Hvala, drug :thumbsup2

Hvataj @Zexx-a i dolazite na pivo. Mislim da ce ti se svideti i pomak u zvuku. Radio sam malo upravo na onom sto si rekao da ti fali - bio si u pravu ;) I jos neke stvari su se fino  "mrdnule".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...