Jump to content


Špajz sistem


Delija

Recommended Posts

Jesi li bar u prizemlju? 😐 

 

Ozbiljno, da li ikada pustiš nešto a da ne razmišljaš o stanovima ispod / pored?  

Nekako mi sva ta oprema gubi poentu ako nisi u kući, a verujem da planiraš da se seliš.

Ja u stanu imam dva dosta skromnija subwoofera i ne vredi, uvek mislim da nekoga neviram bez obzira što mi niko još niša nije rekao. A pogotovo uveče, posle 19h ono, tek da se čuje nešto, ne pojačavam. 

U kući gde mi je potencijalno dosta glasniji sisem, skro drugi feeling, ne razmišljam o tome i onda i zaista se opustim i fokusiram na muziku a ne da li nekome drndam dok pokušava da drema posle 12h smene u fabrici ili nešto 😕 

Link to comment
Share on other sites

1. sprat.

Jedno vreme me je tangiralo i trudio sam se da budem dobar komsija. Onda sam shvatio da ne zasluzuju (zena je to mnogo ranije shvatila) - i da svi imaju dvostruke arsine - njihovo G ne smrdi. Sada postujem kucni red vezan za termine za odmor - i to je to. Vise ne zasluzuju. Prasim koliko mi se prasi.

BTW, ja se nikad u zivotu nikome nisam zalio - ni kad su mi mesecima do 5 sati ujutru partijali iznad glave, a ja radio od 8 (do posle 8 )

Kuca ce biti jednog lepog dana sigurno. Za sada mi je dobro u stanu. Imam komfor, garazu, parking, sve mi je na dohvat ruke... Imam i (za svoje kriterijume!) perfektnu i hifu i HT - nista bolja soba od ove mi ne treba. Kucu za sada imam za vikende - i svoju u Vrscu i u tazbini na 10 minuta od NSa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2 sati ranije, Toza said:

A da ti, blago meni apgrejduješ malo Devialeta za nešto bolje, pa se onda frljaj su procenti. 

Čuš 27% bolji.

Aman čovječe, ti si kabloskeptik, te cifre su rezervisane za nas kablomane.

Aloooo!!!

Izgubismo čo'eka ka' na karte.

 

 

U pravu si. Zeznuo sam se. Izvinjavam se. 29%.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...