Jump to content


Špajz sistem


Delija

Recommended Posts

1 sat ranije, Toza said:

Ima jedna anegdota sa mnom i transparentima....

Hi - fi sajam, sprat, soba ili bolje reći sobičak hotelski, moja omiljena klasa uređaja, ništa hi - end i egzotika, srednja klasa, moon i dy i naravno transparent kablovi.

U sobičku samo promoter (nije Mlađa) i ja. Ja oduševljen kako kombo zvuči, imam svo vrijeme ovog svijeta da zanovetam do mile volje, a kažem promoteru.. fantastično, baš kako volim, samo da nije transparent kablova bio bi zvuk za penziju.

Promoter žmirnu dva put, pogleda me u stilu šta mi je, jesam li ozbiljan, vidi da je naizgled sve u redu sa mnom i da sam ok, zinu da nešto kaže, odmahnu glavom i nastavismo da uživamo u muzici narednih petnaestak minuta. Odoh dalje u gužvu, a on osta sam u sobi sa fenomenalnim zvukom.

Šta da ti kažem, super su dok ne čuješ bolje. O kimberu ne bih. Kimber je za klince i curice.

Било би занимљиво да се сада промотер јави :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
2 sati ranije, Delija said:

YouTube na televizoru, pa snimam mikrofonom na mobilnom, onda to stream-ujem na komp, primenjujem replay gain i upsample-ujem na 384/32, pa stream-ujem na Devialet ;)

Толико муке... а могао си само да пустиш цд и кликнеш плеј... ;)

Link to comment
Share on other sites

9 sati ranije, Delija said:

YouTube na televizoru, pa snimam mikrofonom na mobilnom, onda to stream-ujem na komp, primenjujem replay gain i upsample-ujem na 384/32, pa stream-ujem na Devialet ;)

:lol: ništa ti ne verujem! Numeš ti to d'izvedeš. :P

Link to comment
Share on other sites

YouTube na televizoru, pa snimam mikrofonom na mobilnom, onda to stream-ujem na komp, primenjujem replay gain i upsample-ujem na 384/32, pa stream-ujem na Devialet
Eeee da si ubacio negde snimanje na kasetu i reprodukciju sa nekog kvalitetnog deka posle upsample-ovanja, to bi bio "ajEnd", ovako ništa...

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...