Jump to content


Bitumenske samolepljive ploce


miletrosak1959

Recommended Posts

4 minuta ranije, miletrosak1959 said:

Nije za haubu,vec za vrata i ostale metalne delove gde se postavljaju zvucnici u kolima.Jeste neka vrsta bitumena a posto je izliven u ploce sigurno mu je nesto dodato.Hvala u svakom slucaju.

Znam, viđao sam to u vratima polepljeno. To je to.

Link to comment
Share on other sites

25 minuta ranije, Do-re-mi said:

Da li neko zna da li je bitumen stetan da bude u prostoriji gde se boravi? Imao sam ideju da ga koristim ali mi ovo pade na pamet pa sam odustao dok ne saznam. Inace ja sam ha kupio u formi malog kotura lepljive trake.

Sent from my LG-M700 using Tapatalk
 

Ma ne brini ništa:heat, sve drugo je neuporedivo štetnije uklučujući vodu koju piješ i hranu koju jedeš, o zračenjima da ne govorimo.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, miletrosak1959 said:

Nije za haubu,vec za vrata i ostale metalne delove gde se postavljaju zvucnici u kolima.Jeste neka vrsta bitumena a posto je izliven u ploce sigurno mu je nesto dodato.Hvala u svakom slucaju.

Ovo što je @perodeformero dao drugi link, GroundZero GZDM 3750 gold, je ono što služi toj svrsi koju ste naveli. Nije kao što je bio nekada Alubutyl, ali završavao posao.

 

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Do-re-mi said:

Da li neko zna da li je bitumen stetan da bude u prostoriji gde se boravi? Imao sam ideju da ga koristim ali mi ovo pade na pamet pa sam odustao dok ne saznam. Inace ja sam ha kupio u formi malog kotura lepljive trake.

Sent from my LG-M700 using Tapatalk
 

Ako mislis na nesto ovako to nije na bazi bitumena vec je penasta traka kao tvrdji sundjer.

image557aafaeeee21.png

Link to comment
Share on other sites

24 minuta ranije, den!s said:

Ovo što je @perodeformero dao drugi link, GroundZero GZDM 3750 gold, je ono što služi toj svrsi koju ste naveli. Nije kao što je bio nekada Alubutyl, ali završavao posao.

 

https://www.kupujemprodajem.com//Automobili-Oprema/Ostalo/3M-bitumenska-izolaciona-folija-za-auto-51549266-oglas.htm

Dal je ovaj mozda bolji jer ne sadrzi u svom sastavu aluminijum a i vise je reljefan.

Link to comment
Share on other sites

7 minuta ranije, perodeformero said:

Još uvek mi nije jasno za koju namenu su ti potrebne ploče ili trake?Ako je za dampiranje gramofona ili CD, odlične su sve varijante, praktične razlike su samo u ceni materijala i lakoći postavljanja.Ako se radi o dampiranju vrata automobila zbog buke i antitrešenja odlične su i Sika trake.

Za dampiranje cd plejera.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...