Jump to content


Hi-Files Show 2018


Ljuba

Recommended Posts

29 minutes ago, Delija said:

Sad vidim da je @Silento ozbiljno edit-ovao post koji je napisao i "razvodnjio" prilicno bezobrazan ton - koji je i dalje bezobrazan, ali nazalost i sasvim uobicajen za forum u poslednje vreme.

Ako vec pise gadosti, neka ima petlje i da ih ostavi. A ne da se posle pravi fin.


Umesto "mentalna tamnica" prepravio sam na "tamnica uma". Eh da, i "ego mraka" u "ego" - računam ako je tamnica, (koren reči - tamno) naravno da je mračno. Stvar logičkog razmišljanja, a ne "petlje".

Teško da je razvodnjeno. Ovo sam smatrao primerenijim, a nijedno od ta dva bezobraznim niti gadnim. Tvoje insinuacije da drugi koji nisu ispratili pomisle da sam napisao neku "gadost" govori o tvom nivou i prilično je nisko. Jedinu gadost si napisao ti, a post sam uredno prijavio.

I dalje stojim da ne dobacuješ do suštine moje poruke i sugestije. No, pošto razgovor pokušavaš da spustiš na svoj nivo, ja nemam nameru više da ga vodim sa tobom. Prepuštam moderaciji da se pozabavi time.

Link to comment
Share on other sites

30 minuta ranije, Silento said:


Umesto "mentalna tamnica" prepravio sam na "tamnica uma". Eh da, i "ego mraka" u "ego" - računam ako je tamnica, (koren reči - tamno) naravno da je mračno. Stvar logičkog razmišljanja, a ne "petlje".

Teško da je razvodnjeno. Ovo sam smatrao primerenijim, a nijedno od ta dva bezobraznim niti gadnim. Tvoje insinuacije da drugi koji nisu ispratili pomisle da sam napisao neku "gadost" govori o tvom nivou i prilično je nisko. Jedinu gadost si napisao ti, a post sam uredno prijavio.

I dalje stojim da ne dobacuješ do suštine moje poruke i sugestije. No, pošto razgovor pokušavaš da spustiš na svoj nivo, ja nemam nameru više da ga vodim sa tobom. Prepuštam moderaciji da se pozabavi time.

 

kome objašnjavaš, čovek je sve rekao o sebi

Link to comment
Share on other sites

Ma sve je u redu. I dalje su živi i zdravi i John Atkinson i Šćepan Vujisić.

Ja nemam problem ni sa jednim. Slušam i jednog i drugog.

Ljudi sve je stvar ličnog izbora. A i svako ima pravo na svoje mišljenje.

Naravno, bez vredjanja tudjeg mišljenja. I sve je u redu.

Ja lično očekujem Šćepinu jubilarnu 70. emisiju, pa kome se svidja svidja.

Ako se nekom ne svidja dislike nije potreban. Ne morate da ga gledate.

Pozdrav i jednima i drugima.

Link to comment
Share on other sites

On 2.12.2018. at 21:41, Silento said:

(....)

@Bujodrag

Ne mogu protiv onoga što čujem. Hvala na pozivu, živeo sam neko vreme sa Rogers LS7. Prihvatiću poziv ali čim završim refresh svojih zvučnika pa ćemo ih poslušati uporedo. Doneću i pivo, mada na ovu hladnoću ćeš ga verovatno piti sam. Meni je dobar i Earl Grey :)

Aha.

Dakle to je acquired distaste.

:thumbsup2

Naći ćemo i to earl grey pivo

Link to comment
Share on other sites

On 4.12.2018. at 17:28, Silento said:


Umesto "mentalna tamnica" prepravio sam na "tamnica uma". Eh da, i "ego mraka" u "ego" - računam ako je tamnica, (koren reči - tamno) naravno da je mračno. Stvar logičkog razmišljanja, a ne "petlje".

Teško da je razvodnjeno. Ovo sam smatrao primerenijim, a nijedno od ta dva bezobraznim niti gadnim. Tvoje insinuacije da drugi koji nisu ispratili pomisle da sam napisao neku "gadost" govori o tvom nivou i prilično je nisko. Jedinu gadost si napisao ti, a post sam uredno prijavio.

I dalje stojim da ne dobacuješ do suštine moje poruke i sugestije. No, pošto razgovor pokušavaš da spustiš na svoj nivo, ja nemam nameru više da ga vodim sa tobom. Prepuštam moderaciji da se pozabavi time.

Lazes. I jos imas vrlo debeo obraz.

Izmedju ostalog, rec "mentalno" si pominjao vise puta i u razlicitim kontekstima - mnogo ruznijim od ovog koji si napisao. Nazivao si me i "Scepinom mamom".

Kad smo bili klinci "omiljeni" su nam bile takve placi***** kao ti - gadjaju nekog kamenom sakriveni iza kapije, a onda trce mami pod suknju i jos cmizdre kako ih je neko tukao. Vrlo ljigavo.

Budi covek, nije toliko tesko!

 

@Ljuba

Ocekujem da ce tuzibaba i ovaj post da prijavi, ali ako vec brises, onda obrisi sve njegove i moje post-ove (a i ovog provokatora koji u svakoj corbi mora da bude mirodjija), jer nema nikakvog smisla da ovako ostane. Moji obrisani post-ovi su bili samo odgovor na provokaciju i kasnije na laz.

A u stvari i treba da se obrise sve posle snimka JA, jer je teski offtopic.

Link to comment
Share on other sites

On 25.11.2018. at 15:46, Relja said:

Kakvo je ovo prepucavanje sa slikama? Taman slike neke sobe i krene prica, odmah zatim navodnjavanje av impulasa... ako smem da primetim....

 

On 25.11.2018. at 16:37, Sonichammer said:

Zasto mislis da je prepucavanje?

Proporcionalno, slika AV Impulsa ima daleko manje od mnogih drugih izlagaca, ako smem da primetim... :)

 

 

Meni je neko izbrisao moj prstic podignut na gore kao odgovor i podrzavanje :) na donji post (ne vidim smajlica koji place). Zaista je u tom trenutku bilo najmanje slika iz te sobe...ko to broji... ma koga briga...   Ljubo brisi sve sto je off pa i ovaj!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 4.12.2018. at 14:37, Delija said:

@Silento

Poredjenje ti nije na mestu. JA je profesionalac (i to kakav!), a Scepan je entuzijasta koji se time bavi iskljucivo zbog ljubavi prema ovoj tematici. Niti je novinar, niti je TV spiker. Profesionalno se bavi necim sasvim drugim.

Delija hvala na razumevanju :thumbsup2 Da si ziv i zdrav :) :cheers Nisam uspeo da ispratim sta je pisano i brisano. Kad bi mi emisija bila posao od koga mogu da zivim tj zaradjujem,mogao bih potpuno da se posvetim emisiji i onda bih imao vremena da unapredim emisiju.Ovako radim u firmi gde svaki mesec imam target koji moram da ispunim da bih dobio platu bez umanjenja i da bih sacuvao posao(jer cesto imate pretnje otkazom ako ne ispunjavate plan).Treba platiti racune,kupiti hranu,ziveti...Iz tog razloga jako malo vremena imam za spremanje emisija.Nebrojeno puta sam isao direktno sa posla u emisiju I niko ne zna da li sam taj dan doziveo stres a desavalo se to cesto,a u emisiji moras da budes pribran i raspolozen.Pritom treba da zamolite nadredjenog da vas pusti sa posla.Koliko puta sam se zdravstveno osecao lose taj dan kad je emisija i u toku emisije.Pritom privatne obaveze. Problem je veliki priprema emisije u nedostatku vremena jer i gosti imaju svoje obaveze,desavalo mi se da sam par gostiju upoznao licno 20 minuta ili pola sata pre emisije.Vladimira Rackovica sat pre emisije.Primer je Srdjan Moby Dick,koji je pritom kasnio zbog svojih obaveza,pritom je covek mislio da se radi samo o kablovima.A i ja nisam znao njegovu stopu znanja.Djordja Kenjala sam upoznao nekih pola sata pre emisije.I onda pricajte sa njima,za to kratko vreme sta mozete da se dogovorite.Lepo bi bilo da mogu da se svakim gostom vidim bar 2 puta pre emisije i da se sto bolje pripremim.A ovako jedno vidjanje sa ljudima koje licno ne poznajem je jako tesko da se pripremimo,pritom deo razgovora necete pricati samo o emisiji.Pisao sam i ranije o ovome u temi o emisiji.

Link to comment
Share on other sites

  • Ljuba unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...