Jump to content


Hi-Files Show 2018


Ljuba

Recommended Posts

37 minuta ranije, Kejsovic_33 said:

 

Ne bih da sam dosadan, ali pitaću ponovo da li je Creek 100A  "terao" Spendore? Možda drugog dana?

:eek:

Probali smo na kratko Creek Evolution 100A. Iako zvucno respektabilan pojacivac, nije mogao da briljira pored daleko skuplje pre/mono amps Exposure elektronike.

Imajuci u vidu da na manifestacijama ovog tipa vazi pravilo “ko ce vise , ko ce bolje”, resili smo da “pucamo” iz najjaceg oruzja koje smo poneli.

Po komentarima vidim da nismo pogresili i jako mi je drago zbog toga. :)

Hvala vam svima na lepim recima. 

Preostaje nam samo da pokusamo da sledeciom prilikom  budemo jos bolji. Doci cete, cucete. :)

Link to comment
Share on other sites

45 minuta ranije, Sonichammer said:

Probali smo na kratko Creek Evolution 100A. Iako zvucno respektabilan pojacivac, nije mogao da briljira pored daleko skuplje pre/mono amps Exposure elektronike.

Imajuci u vidu da na manifestacijama ovog tipa vazi pravilo “ko ce vise , ko ce bolje”, resili smo da “pucamo” iz najjaceg oruzja koje smo poneli.

Po komentarima vidim da nismo pogresili i jako mi je drago zbog toga. :)

Hvala vam svima na lepim recima. 

Preostaje nam samo da pokusamo da sledeciom prilikom  budemo jos bolji. Doci cete, cucete. :)

Jasno, razumljivo. 

Ta skuplja pre/mono amp  kombinacija je trenutno van mog domašaja, zato sam i pitao za ovu drugu spravu, za nas gledaoce sa jevtinijim ulaznicama...

Hvala na odgovoru.

:thumbsup2

P.S. Ipak ostaje zamerka i pitanje zašto vam tako uspešna "pucnjava" nije propraćena hicima iz kvalitetnijeg foto aparata?

Link to comment
Share on other sites

To bi bila samocenzura - izgleda da nisi obratio paznju na to ko je potpisan kao autor teksta :)

Salu na stranu, verovatno su Italijanima na sajtu slucajno zaostale neke stare cene, a u medjuvremenu je bilo malo "inflacije".

 

BTW, Beat-ovi zvucnici su zasluzili da budu pomenuti.

 

Link to comment
Share on other sites

19 sati ranije, impuls said:

Prvi dan sa monoblokovima u d klasi sa lampom na ulazu. Imao je cistinu ali ne i onu magiju da te ponese muzika. U razgovoru sa predstavnikom Galusa bilo je obecanje da ce kasnije prikljuciti drugo pojacalo ali ja nisam uspeo da docekam.

Cinjenica je da je D klasa uznapredovala i da sve bolje zvuci ali ne znam da li sa opterecenjem moze da ide kao klasican amp. Slusao sam pre dosta godina kod sebe Esoteric AI10, imao je cistinu brzinu ali je bio malo tanji u donjem spektru nego danasnja pojacala d klase. Verovatno cemo svake godine imati unapredjenja u tom segmentu i trebali bi mati sve bolje proizvode i nize cene pa se onda i opredeliti za biamping sistem gde mozemo na bas jeftinije da prodjemo a na srednji i visoki da stavimo nesto manje snage u a klasi.

Sem problema sa impedansom zvucnika kod D klase, ne mogu reci da se iz onih monoblokova na sajmu cuje digitalni sum, ili je problem do low pass filtera u cd plejeru ali sam izasao iz prostorije sa tihim sustanjem u usima. Verovatno ce se mnogi pobuniti na moju izjavu ali sa sigurnoscu registrujem ovaj sum i pocinje da me boli glava.

NHF , dali  se radi o ION monoblokovima ? .kolko sam skužio jedini su u D klasi sa lampom u predizlazu ? .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...