Jump to content


Hi-Files Show 2018


Ljuba

Recommended Posts

MoMci,

dobro jutro.

poseban pozdrav za Ljubu-ranoranioca :)

Ja dok ovo pišem, neki od vas još spavaju, neki možda čak i sanjaju da će ih Ljuba sledeće godine angažovati da bude PR Hi-Files Show-a 2019 i da će ga odmeniti na smor-zadatku da ispiju galone vode za vreme smor-intervjua sa svim tim do grla zakopčanim, ružnim baburinama u televizijskim studijima.

Neki su možda već ustali ranoraneći ne bi li oprali oči i uši i strpali se u neko sredstvo pojedinačnog ili javnog prevoza koje vodi za Beograd.

Neki su možda već prespavali u Beogradu kod svoje drugarice. Dabogda se nisu naspavali ;) 

No nebitno. Bitno da ponesete na sajam dobro raspoloženje, malo para da ne morate da čekate da vas neka dobra duša pozove da vas "počasti" sa kafom i pićem u kafeu hotela. Budite ove godine Vi upravo taj koji poziva rundu.

Ostavite kod kuće pljuvačne žlezde.

Malu i veliku nuždu vršite u za to predviđenim, pedatno očišćenim, dobro osvetljenim i prozračenim toaletima hotela a ne po mračnim ćoškovima slušaonica i to po izlagačima, organizatorima, domaćinima. Uvek može lepše i bolje, rešite to na ljubazan, konkretan i konstruktivan način. Nekom će se upravo ono što vam se ne dopada najviše dopasti. I obrnuto. Ovo je veoma intiman, uvrnut i subjektivan sport.

Ne na poslednjem mestu, suzdržite se od komentara cena uređaja na sajmu. Nije baba koja prodaje skup sir na pijaci kriva što se snajka loše udala. Poradite na svojim finansijama ili gledajte drugu tezgu sa sirom. Nije baba kriva, stvarno.

Želim puno uspeha Ljubi, osoblju organizacije, što manje mitesera promoterkama i što više dobrog raspoloženja, zabave i provoda gostima.

pozdrav od Grebatora, koji mora da radi ovaj vikend a za sledeći Show će se bolje pripremiti u organizacionom smislu.

uzdravlje!

Link to comment
Share on other sites

Hteo bih samo da uputim malu kritiku, 

istu kao i svake godine, 

optimistično se nadajući da će ikada biti sprovedeno u delo,

osim najave i spiska izlagača kao i najavljenih uređaja, 

opet ne postoji satnica i program u koliko sati i koji dan koji uređaj će biti aktivan.

 

Skoro svake godine meni se desi da uopšte i ne čujem neki sistem, jer ili je drugi dan od onog kada sam ja tu, ili je bio priključen ranije, ili će biti kasnije.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Uh,uh... posle 3 dana noćnih smena za uši na jazz festivalu u SnP sa 5 sati jazza nevno,skoro bez pauze iz treće smene dakle, pravac u bgd na dvokratno radno vreme sa kratkom pauzom za rucak na show u Holiday Inn...šta ćes-šta se mora nije teško,da ima neki beneficirani radni staž već bi u peMziju :D

Daklen ako zateknete nekog da je zasp'o,zahrk'o ili pao sa stolice to nije noćni portir Holliday Inn-a,to je umorni Sondek.

Svima nam lepo bilo!

Cheers

Sondek

Link to comment
Share on other sites

Sjajan je sajam. Svako ko se dvoumi, treba da ode. Ima stvarno puno sistema. 

Guzva je veeeelika, pa se naoruzajte strpljenjem i planirajte da ostanete duze. 

Pohvala za organizatore, brosura sajma (Show Guide 2018) je itekako korisna za snalazenje.

Meni licno, najvise se dopao zvuk u Trafomatic Audio sobi.

Pozdrav svima!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...