Jump to content


Zvučnički kablovi.


Engine

Recommended Posts

On 11.12.2019. at 10:35, Klops said:

Paaa...rekoh, malo srebra :-D....jos ne uhvatih vremena da promjenim....( nije to samo promjeniti kablove ),,mora zena onda i prasinu brisati ...pa je to vec kompleksna radnja :P....videcemo kako ce da se pokaze ..sistem nije neki hajklas..za moje kucne potrebe, ja relativno zadovoljan (Marantz pogoni Magnate )...Ali ako imas dobro iskustvo sa ovakom vrstom kablova ne bi trebalo bar da pogorsa zvuk :D

Стара школа, не као неких 3 комада евидентираних папучара са форума. :lol:

Link to comment
Share on other sites

9 minuta ranije, ab said:

Ево га 4-ти :lol:

Istine radi, ja sam kupio praška i zna se koja polica je moja robija, pogađate, da ja usisavam i zmijarnik.

Kad nam dolazi Ruskinja, raskačim ceo sistem i odnesem sve kablove u drugu sobu, poskidam uređaje sa šiljaka i molim boga čvrsto stegnutih ruku. Posle papučarski usviravam sistem 3 dana. :rolleyes:

Već mi je lakše sad kada sam to podelio sa vama! :D

Link to comment
Share on other sites

24 minuta ranije, Father said:

Istine radi, ja sam kupio praška i zna se koja polica je moja robija, pogađate, da ja usisavam i zmijarnik.

Kad nam dolazi Ruskinja, raskačim ceo sistem i odnesem sve kablove u drugu sobu, poskidam uređaje sa šiljaka i molim boga čvrsto stegnutih ruku. Posle papučarski usviravam sistem 3 dana. :rolleyes:

Već mi je lakše sad kada sam to podelio sa vama! :D

Овде нема елемената папучарства, већ паметнијег поступка. ;)

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Father said:

Ako je nešto važno u HiFi-ju onda je to strpljenje. Neka je sa srećom...

Fala mili Oče  :)..rijeci utjehe su uvjek melem za napacenu audiofilsku dusu...a ne kao onaj gore...odma noz u ledja " nis to ne valja " :P..kad me slog nije strefio :D....i jos onda zena kaze "ma jes tu zicu platio sto eura Bogteneubijo " :D:D ( kakvo neiskustvo sa moje strane...taman da progutam racun, kad... :P :)

Btw..ako hocete da znate sta je prasinska robija, onda bi trebali da budete tihi jer...kablovi su mila majka...sta da ste pored ove ljubavi jos pasionirani skupljac 1:43 modela automobila..i da ih imate izvjestan broj od 200 i nesto komada..i da ih redate kud stignete, krijete od zene i sitne djecice...e to je brate robija :)...i tako..robovah ja robovah..i sad napravih vitrinicu samo za to pa pod kalauz :P....sad zena moze da mase krpom samo po staklu....

Link to comment
Share on other sites

Petpostavio sam da će da ti presedne pre nego ga čuješ :) pa rekoh da malo ublažim, jer sa žicama ne mora uvek da znači očigledno, da je skuplji kabl bolja opcija na ovom ili onom mestu.

Nekako je za očekivati, ali kabl ima nekoliko parametara, pa ako se dobro slože između dve sprave može i jeftinije da se prođe.

Link to comment
Share on other sites

Ko nije u mlađim danima sklapao makete, kao da nikada nije vizio auto pistu ili vozao voz u krug. :D

Meni ostao samo jedan F14 TomCat, do skoro i jedan Tornado ali ga oborili :ph34r:

Skupljaju prašinu za medalju, ali mnogo zarazne igračkice. Kao klinac sam ih imao baš dosta i kačio na najlon po plafonu. 

Link to comment
Share on other sites

2 minuta ranije, giZ_Mo said:

Шта ко није, гледај шта сам спремио кад' удари снег. Купљено у Токију за њихове паре.

IMG_8538 - Copy.JPG

Ne primaju dinareve na krajnjem istoku. Šta bi sa onim "Srbija do Tokija", moraće prvo ekonomski da se osvaja izgleda. :D

Link to comment
Share on other sites

Nisam htio...ali moram da reagujem...kad vidim Ferrari ( mislim samo na F1) osjecam provokaciju :D..

evo jedan, oridjidji , doduse 1:18 kakve inace ne skupljam...samo da se saperem :))).......

...da nece moderatori da nas namlate zbog ovoga :eek:...doduse , zvuk m otora je isto muzika za usi :hdphones

IMG_20191212_194104.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 12/13/2019 at 8:09 PM, Chowek said:

Gospodo, da se vratimo na temu.

Rekoh ja ce bude zavrtanje usiju :D....

No..nakon 3 -4 dana slusanja ipak sam srecan..kablovi su legli...mislim da se osjeti taj sekund  "prozracnosti"..dakle unapredjenje koje sam dobio sa promjenom kondova na visokotoncima (MKP) i ovim posrebrenim kablovi su definitivno ocigledna ( bolje receno usigledna ) :) .Imao sam srece izgleda sa kablovima..Malo sam strepio nakon nekih postova ovde, ali pokazalo se uzalud....Za sad zadovoljan i nazad na uzivanje :)...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...