Jump to content


Zvučnički kablovi.


Engine

Recommended Posts

27 minuta ranije, jagermaister said:

Jesu :thumbsup2 Pored gold sam probao i rodijumske koji zvuku daju malo više body-a . ;) Probao sa narandžastim al mi se nije nešto posebno svidio , ima više dinamike i malo više bas-a za moj ukus .

Koliko je po tebi bolji Wireworld slver tube od  Star Line.Cini mi se da je i da je Wireworld primenjljiviji i za deblje kablove ali je i dosta skuplji.

Link to comment
Share on other sites

4 minuta ranije, miletrosak1959 said:

Koliko je po tebi bolji Wireworld slver tube od  Star Line.Cini mi se da je i da je Wireworld primenjljiviji i za deblje kablove ali je i dosta skuplji.

Wireworld silver tube je sjajan konektor po meni . Fin balans , otvoren, cvrstog i kontrolisanog basa . Jeste skuplji i opravdava cijenu definitivno

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, jagermaister said:

Nema teme gdje se ne pobjegne ponekad , nista strasno .  

Pa ste našli po mojoj temi da spamujete :)

Trenutno koristim neki instalacioni Liche2x2.5mm, po preporuci jednog stručnjaka za instalacije. Vezao sam ih direktno, bez banana, da bih izbjegao nepotrebne gubitke na spojeve. Za sad zadovoljan.

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, Engine said:

Pa ste našli po mojoj temi da spamujete :)

Trenutno koristim neki instalacioni Liche2x2.5mm, po preporuci jednog stručnjaka za instalacije. Vezao sam ih direktno, bez banana, da bih izbjegao nepotrebne gubitke na spojeve. Za sad zadovoljan.

A dje bi drugo no po kablovima :P Nego ne reče ti nama nadje li u Titograd ovu paklenu pomorandžu , mora da ima nedje ...

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, jagermaister said:

A dje bi drugo no po kablovima :P Nego ne reče ti nama nadje li u Titograd ovu paklenu pomorandžu , mora da ima nedje ...

Ima nego me jedan ubijedi da probam ovaj Liche, nije HiFi-ičar al je stručnjak za instalacije, pa da probam.

Link to comment
Share on other sites

6 sati ranije, ab said:

Ovaj:

http://www.netiks.rs/sftp-kabl-kat-8-multimedia-1500mhz-bez-halogena

Nije Cat7 već 8, al nema veze kada nisi naveo za koju namenu ;)

Krut je dosta samo da znaš, možeš skinuti narandžastu izolaciju pa se igrati...

U koji dio grada , naselja je NETIKS prodavnica da se drug lakše snadje ? Bregalnička 9a vidim i dalje ništa :)

Link to comment
Share on other sites

Da zloupotrebim topic i dalje a mislim da i nije neka zloupotreba. Dakle Amphenol činčeva nema kod nas. Ima tragova, slika, nema na stanju i sl. E sad na Ebay u Amazonu ima ali su bezobrazno skupi i + šiping!!!! Našao sam ovaj kablić Mogami sa Amphenol činčevima na nJemačkom Amazonu. Liči na Klotz AC-110 po konfiguraciji tj iznutra. E sad...................?1995457035_mogamiAmphenol01.thumb.JPG.de537f8edb7623295527053f4f3141e2.JPG

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice pomenutih cinceva, iz psp-a sam dobio sledeci odgovor:

Poštovani,
 
Od dobavljača smo dobili informaciju da Amphenol više nije dostupan za naše tržište, tako da nažalost, iako ih i mi jako volimo, nismo u mogućnosti da ih nabavimo


Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

26 minuta ranije, Spachek said:

Sto se tice pomenutih cinceva, iz psp-a sam dobio sledeci odgovor:

Poštovani,
 
Od dobavljača smo dobili informaciju da Amphenol više nije dostupan za naše tržište, tako da nažalost, iako ih i mi jako volimo, nismo u mogućnosti da ih nabavimo


Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 

Ljubav će izgleda ostati platonska.:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...