Jump to content


Zvučnički kablovi.


Engine

Recommended Posts

Razlika je vrlo čujna, ne toliko u karakteru već u sparaciji tonova na strukturnu rešetku.

Zaista izvanredan. Procentualno 200% :ph34r: znači duplo više detalja, dakle duplo bolji. Šta da radim, nisu ni meni rekli za ovaj, a ja ih isleđivao tamo po magacinu, ali je možda bio problem što sam jurio neki deblji provodnik u jezgru pa su me vodili u drugom pravcu.

 

Link to comment
Share on other sites

46 minuta ranije, Filipescu said:

Jel ima neki od 16 zica, pa da oma taj kupujemo, da se ne zezamo sa postepenim napretkom? :D

Više autentičnosti instrumenta od ovoga sada mislim da bi bilo too much.

Bez zezanja, raslojavanje tonova sa mekoćom cele prezentacije zvučne slike je fenomenalna. Ovakav rezultat posle 3 dana od postavljanja. :o

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, microfarad said:

Separacija tonova i detalji, šta ćeš više... Jedva čekam da čujem novi kabal:):listen

Aco kućo stara, ti si domaći. Samo javi kad i da ladim vino. Ustvari stiže mi par kartona vina za vikend, pa se organizujemo od nedelje. :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, dadoo said:

i sta sad? da jurim taj od duplo vise zica?
Father, aj realno, koliko je u procentima bolji od ovog uzeg?

Slušaj nemoj ništa da juriš. Dođeš do mene sa komšijom Dorćolcem. Možda se spakukemo svi i sa Mikrofaradom u utorak npr.

Poslušaš, pa juri ako čuješ nešto zanimljivo. Naravno neću da menjm zvučnički kabl, nego slušamo šta sistem daje sa ovim novim 4x4 ožičenjem.

Inače cena ovog 4x4 je 130 din u radnji.

Link to comment
Share on other sites

11 minuta ranije, Father said:

Slušaj nemoj ništa da juriš. Dođeš do mene sa komšijom Dorćolcem. Možda se spakukemo svi i sa Mikrofaradom u utorak npr.

Poslušaš, pa juri ako čuješ nešto zanimljivo. Naravno neću da menjm zvučnički kabl, nego slušamo šta sistem daje sa ovim novim 4x4 ožičenjem.

Inače cena ovog 4x4 je 130 din u radnji.

JE-H(St)H E30-E90 BMK 40X2X0,8   a sto neprobate ovaj 1000% JE BOLJI.

Link to comment
Share on other sites

19 minuta ranije, miletrosak1959 said:

JE-H(St)H E30-E90 BMK 40X2X0,8   a sto neprobate ovaj 1000% JE BOLJI.

hahahha, dobra fora

32 minuta ranije, Father said:

Poslušaš, pa juri ako čuješ nešto zanimljivo

Zahvaljujem na pozivu, al pitanje dal cu imati vremena. Cena ovog kabla je takva da je potpuno nebitno cuti ga pre kupovine :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuta ranije, dadoo said:

Zahvaljujem na pozivu, al pitanje dal cu imati vremena. Cena ovog kabla je takva da je potpuno nebitno cuti ga pre kupovine :)

Ali zato kada se čuje, kao da uložene dinare konvertuje u evre. :cheers

Link to comment
Share on other sites

14 minuta ranije, patason said:

postoji i 20x2x0.8

 

Od toga nema vajde, to je ko pendrek, nema puno savijanja. A ima verovatno veliki kapacitet  ne znam da li će svako pojačalo ostati stabilno.

Možda onaj 6x2x0.8 kao neka granica. Ili vezivanje ovih tanjih 2x2x0.8 u paralelu 2-3kom. 

Treba probati 2x2x0.6 za interkonekte, ali blue line sve  to ne drži osim ona dva znači mora se tražiti ko to ima.

Link to comment
Share on other sites

Večeras sam upleo zvučničke od nandžarastog, 1x2x0.8, zezanja radi, video u podrumu u firmi, izgleda da je ostalo od majstora, pa sam pozajmio.

Dva komada po kanalu, pleteno, pa crvena sa crvenom i plava sa plavom.

Zvuk... u odnosu na FTA, njesra. E sad, vi koristili “jače”, ja ovaj najprostiji...možda nisam trebao žice iste boje...ili nisam trebao da pletem...?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...