Jump to content


Cyrus 2 - izbor zvučnika


kukurikuyu

Recommended Posts

9 hours ago, Body said:

savet ti je da otvoris tvoj cyrus i da proveris da li su ti uredu kondezatori ili su popucali savet Engleza je da se zamene sa Nichicon ES kondezatorima

Hvala na savetu ...već planirano !:thumbsup2

 

9 hours ago, Dubwiser said:

Sjajan shoebox komad, srcan, muzikalan i zvucno zavodljiv. Trenutno gajim u sistemu jednog slicnog njemu ali savremenog :) I nece iz kuce, mislim vise nikada.

U hifi se zaljubio na kombinaciji Cyrus 1mk2 + Mission 773e pre 15 tak godina.Odlican match po meni je bio i sa TDL RTL3, izvori bejase tada aktuelni Denon i Rotel CD playeri, entry level zice.

Prva kombinacija je zivahnija i rekao bih vise allrounderska. Druga je bila umilnija, za jazz, orkestralnu i vokalnu muziku. 

Kolege su vec predlozile odlicno, cega god se dohvatis ti probaj, najtoplija preporuka.

Hvala na odgovoru! Neće ni ovaj iz kuće, garant :thumbsup2...što više radi i što  ga više slušam, sve mi se više sviđa (dokaz da su elektroliti dotrajali :D)

 

8 hours ago, paja959 said:

i kolko se dobro secam,@zbruja je nahrckao 3 komada cyrus 2,po principu sto je sigurno,sigurno je,jel je zadovoljan njima..da li ima uz svaki i PSX,o tome fama vec nije pricala ..a ti KEF 104/2 su isto 4 ohmske kutije

:D

Već smo se složili da može da radi sa kutijama od 4 oma (nisam detaljno pregledao karakteristike, date su i za 4 oma) tako da to nije problem. Što se tiče "hrčkanja"....ne mogu da garantujem da neću postupiti isto...makar jedno u rezervi dok se ne otkloni kvar na prvom ;)

 

7 hours ago, sondek said:

ma,... sektaš :D-_-:rolleyes:

...+ još jedan član ! :D:thumbsup2 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...