Jump to content


TOO LOUD fest 2018.


Dacho

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

52 minuta ranije, Ljuba said:

Očekivano... Oba sajma u isto vreme pa ko preživi... Nažalost ostavljam pasoš na viziranje pa neću moći da posetim... Too loud je bio odličan prošle godine, a verujem da će sad biti još bolji. 

AV show u Sheratonu je otkazan, tako da je samo jedan takav sajam u Hr u to vrijeme.

Link to comment
Share on other sites

47 minuta ranije, Sonichammer said:

Ha, ha...

ako ne znas tacno, kazi bar orijentaciono, otprilike, ne mora tacno.

Pa necu bas da lupim bezveze..mislim da Šolaja isto ide preko nekoga iz Slo, jedan proizvođač kablova itd..neka se jave ovdje pa ce se znati.

Nebih navodio nekoga pa da na kraju ispadne nesto drugo.

Najbolje da dođete u što vecem broju pa će se vidjeti tko je...:);)

Evo i ja nastupam sa svojim brandom pa bi bilo zgodno da se upoznamo!;)

Link to comment
Share on other sites

17 minuta ranije, Dacho said:

Pa necu bas da lupim bezveze..mislim da Šolaja isto ide preko nekoga iz Slo, jedan proizvođač kablova itd..neka se jave ovdje pa ce se znati.

Nebih navodio nekoga pa da na kraju ispadne nesto drugo.

Najbolje da dođete u što vecem broju pa će se vidjeti tko je...:);)

Evo i ja nastupam sa svojim brandom pa bi bilo zgodno da se upoznamo!;)

Zbog Solaje ni lud ne bih potezao do Zagreba kad mogu da ga vidim kad hocu ovde u Bg :D , ostale koji zavredjuju paznju takodje. :)

Hvala na pozivu u svakom slucaju.

Tebi, Solaji i ostalima koji bezrezervno rade na proizvodji i promociji dobrog zvuka zelim srecu i uspeh na Show-u ! :)

Link to comment
Share on other sites

31 minuta ranije, Sonichammer said:

Zbog Solaje ni lud ne bih potezao do Zagreba kad mogu da ga vidim kad hocu ovde u Bg :D , ostale koji zavredjuju paznju takodje. :)

Hvala na pozivu u svakom slucaju.

Tebi, Solaji i ostalima koji bezrezervno rade na proizvodji i promociji dobrog zvuka zelim srecu i uspeh na Show-u ! :)

Pa eto nemoraš potezati zbog vaših firmi koje nastupaju ali bit ce puuuno drugih dobrih stvari za vidjeti, pa eto čak i neke svjetske premijere!:)

Link to comment
Share on other sites

Evo obaveštenja od Zagreb AV Show

Nakon 23 godine održavanja tradicionalnog zagrebačkog HI-FI sajma u terminu trećeg vikenda mjeseca listopada, redakcija časopisa hifimedia kao glavni pokrovitelj i suorganizator sajma, odlučila je da ovogodišnje izdanje sajma “Zagreb AV Show” u Sheraton Zagreb hotelu prebaci na novi termin u proljeće 2019. godine. https://goo.gl/yG4qtM

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...