Jump to content


Problem sa woofer-om na bluetooth zvucniku


Marko1987

Recommended Posts

Pozdrav,

Zna li mozda neko za ovakav problem. Imam Bluetooth zvucnik Big Blue Party X i imam jedan malo cudan problem sa njim.

Naime, on u sebi ima jedan woofer, jedan pasivni radijator i jos 4 satelita. Desava se da tokom njegovog rada on jednostavno odsece taj woofer i ostaju da rade samo ta 4 satelta. Problem se pojavi sam od sebe, u pocetku je sve normalno radilo, i sam bluetooth zvucnik je radio kraja baterije radio bez ikakvih problema i nije odsecao taj bas zvucnik. 

Zna li neko da li on ima nesto u okviru njegovog pojacala neki relej ili sta vec koji se jednostavno pokvario i s vremena na vreme odseca taj bas zvucnik?

Takodje, sam bluetooth zvucnik sam kompletno rasrafio, i recimo kad je bas zvucnik van same kutije (lezista) u kom bi trebao da bude, on radi bez problema, ne iskljucuje se, kad je van kutije.

Malo je zbunjujuce s obzirom da ne vidim da je nesto osteceno na samom pojacalu unutra. Pomislio sam da sam pritisak vazduha unutar zvucnika gde je medjuprostor izmedju pojacala, bas zvucnika i pasivnog radijatora mozda stvara neki problem.

Ako neko ima neku ideju, molim da je podeli.

Hvala puno, Marko

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...