Jump to content


Blade runner 2047


Engine

Recommended Posts

2 sati ranije, Bujodrag said:

E to!

 

:D :D :D 

 

Ima topik o ovom filmu  i na tamou™, ima i na drugom tamou™, ima i na ovdeu™ a ko zna gde sve još ima  na svemueu™

Dokone babe češu jezike. I uživaju.

To je samo film. Hajde da radimo nešto konskruktivnije.

 

Hajde da snimimo film o audiofilima u Srbiji. I problemima sa kojima se susreću. I o KP oglasima i o audiofilskim druženjima koja su samo skrivena reklama. I o onima koja to nisu.

Film će sigurno biti bolji nego Ridlijeva prežvakana masturbacija.

Link to comment
Share on other sites

I da dodamo neku artificial cicu koja nam svima objašnjava kvalitete vinilne reprodukcije koju, jadna, ne može da postigne jer je digitalna :( . I protagonista, neki beogradski siromašni gramofondžija se zaljubljuje u nju, nesrećno. U bude fajt. Gde je  @box gda ga najavi.

I kad se slegne prašina posle fajta,  protagonista odlazi u zalazak sunca, da sluša flacove sa voljenom porodicom.

 

Ma hit, bre, dobićemo  desetinu oskara. kecman.gif

Link to comment
Share on other sites

7 minuta ranije, Delija said:

Izgleda da je neophodan "prevod" :) - zeza zbog pogresnog naziva filma u naslovu.

Ladno se diskutuje od kako je tema otvorena sa pogrešnim nazivom, a u postovima je čas 7, čas 9 :)

 

Otišao sam u kino svojevremeno da gledam 2049 i mene je sasvim fino odradio, čak me je radio i na temu nostalgije. Tinejdžer, koji naravno nije vezan za prvi film je takođe bio vrlo zadovoljan.

Ne treba biti prestrog prema 2049, može se uživati i u filmovima sa evidentnim manama.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...