Jump to content


Zvučnici do 400e


Bendtner

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Pošto vidim da pominješ podnostojeće... ako imaš prostora da ih odaljiš od zida jedno 50-60 cm jer su pipavi po tom pitanju vredi poslušati - https://www.kupujemprodajem.com/Audio/Zvucnici/Acoustic-Energy-Aegis-Three-63899192-oglas.htm#photoBig. Ja ih koristim i meni se njihov balans jako sviđa, npr. od pokojnog brata mi stoje B&W DM602 S3 koji nisu za prodaju ali mogu da ih koristim, što ipak ne radim jer ovi imaju malo lepšu sredinu, mirnije visoke i bas je čvršći. Kutija im je npr. isto bolje izrađena i dampirana od Bowera i većine zvučnika te njihove klase... Negativno je to što baš ne vole uza zid, uruši se prostornost zvuka odmah i bas se otrgne kontroli (ovako kako ih npr. prodavac na KP drži ne valja za njih uopšte)... ali propisno odmaknuti od zidova (ja i sunđere u portovima volim da dodam za finalnu definiciju) baš lepu scenu mogu da postave. 

Malo duže pišem jer sam u mogućnosti pošto ih koristim poslednjih 4-5 god. pa sam samim tim i pristrasan verovatno. Ako može da im se izađe u susret po pitanju prostora vredi makar poslušati, mogu da iznenade. Za kraj, svojevremeno su na grupnom testu u What Hi-Fi pobedili raznoliku (i mahom nešto skuplju) konkurenciju. Evo okačiću 2 slike koje čuvam još iz vremena kada sam prvi put istraživao o njima. 

 

aegisevo3part1.jpg

aegisevo3part2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...