Jump to content


stari Blaupunkt


Dubovac

Recommended Posts

Pozdrav svima koji prate temu.

Radi se o tome da sam pokusao da aktiviram Blaupunkt auto radio, stariji model koji je neko vreme bio van auta, medjutim trazi kod.

Blaupunkt Woodstock sqr88, serijski broj je 7648890410, BP8890X1434851.

Svaka pomoc oko pronalazenja koda je dobrodosla.

Link to comment
Share on other sites

Vidi, najverovatnije je da je ranije vec dekodiran taj radio kasetofon. Mora biti neki od ova dva koda i tacka. Sledece sto mora da se uradi je da se izvadi Eeprom, izbrise stari sadrzaj, upise novi sa poznatim kodom i ponovo zalemi chip na svoje mesto... Nekada je bilo tog softvera na net-u na sve strane ali sada je pitanje gde se moze naci... i naravno, treba da jos uvek imas programator za eeprome... Ja sam svog poklonio entuzijasti koji vise neje na ovom svetu, na zalost... To je problem ukratko...

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pozdrav.

Pokusao sam sa nekoliko koda koje sam dobijao po serijskom broju od ljudi koji tu uslugu nude i naplacuju na oglasima ali bezuspesno, na kraju poslao serviseru koji je vratio radio i rekao da ne moze da ga popravi, marka radia jeste Blaupunkt ali ima Bosch komponente, mesavina uglavnom koju niko ne ume da servisira...

Link to comment
Share on other sites

Meni su menjali kod na nekom starom Grundig auto radio uređaju i upisali su 1 2 3 4 

Ako je neko menjao, vrlo je moguće da ti je upisao ovaj broj, lako se pamti :) 

Upisivalo se tako što se za svaku cifru tipkalo onoliko puta za broj koji ti treba.

Primer

za prvu cifru, tipkaš broj 1 na tastaturi 1 put

za drugu cifru tipkaš broj 2 na tastaturi 2 puta 

itd.

Probaj pa javi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...