Jump to content


Koji polovan gramofon kupiti?


Dražo

Recommended Posts

22 minuta ranije, Krca44 said:

Izvinjavam se off.

Mene interesuje stampana plocica pa ako bude jos zainteresovanih, da se otvori tema za grupnu kupovinu.

Molim za link ili kontakt na kojem se moze obaviti ovo narucivanje i kupovina.

Немам линк, ово је прва квота која се је појавила у претраживању, дао сам је више као илустрацију.Мислим да је фирма ALL Pcb. Претражујте, можда постоје и повољније. Пребаците се на основну тему ради договарања.

Link to comment
Share on other sites

da malo olaksam coveku izbor:

Danas na KP, svega 4800 dinara, puslica od gramofona barem prema opisu:

''GRAMOFON PIONEER AUTO RETURN STEREO TURNABLE PL 225 
Odličan gramofon, potpuno ispravan, dobra glava (ELAC DN 793 E) i igla. 
Mane i oštećenja: uobičajni tragovi upotrebe, pukotina na poklopcu i nedostaju dve nogice (sve se vidi sa fotografija, molim Vas da ih pažljivo pogledate). 
Najviše bih voleo lično preuzimanje da bi smo mogli zajedno da ga isprobamo i da ne bi došlo do oštećenja u transportu. Na zahtev kupca šaljem brzom poštom o trošku kupca. Pakujem najbolje što mogu i ne odgovaram za oštećenja u transportu. Pre slanja pravim video zapis kao dokaz da je uređaj u skladu sa opisom. ''

snap.jpg

Link to comment
Share on other sites

Da kolege ne bi trosile toliki gradjevinski materijal, ide jesen, valja dovrsiti radove, svaka cigla je bitna..., otkricu o cemu se radi.

Cilj 1 mi je sada na pola puta - tu je Sansui, malo cemo ga apgrejdovati po potrebi (mat, nova bolja glava umesto postojece At95, interkonekt, napajanje...), osvezicemo i Grundiga V7200, kao zice za Philips kutije - i to je to! Postojeci sistem (sa Sansuiem) postavljen negde na svoj maximum, slusam i ucim kako se ponasa DD pogon, slusam i pratim neku bolju AT glavu... I tu se cilj 1 zavrsava, masina roka rock, Borisa i svasta nesto, a u medjuvremenu...

Cilj 2, jeste jos jedna gramofonska baza, bolja od ove (sa rucicom ili bez), da svira suptilnije, jazz, klasiku, soul... To bi bila 1/3 posla, obavljena do Lavrentija (ugusice se co'ek od stucanja)... Da tu probam i neke druge prozivodjace glava, skuplje, MC... Po svemu sudeci neki belt, pa da mogu da poredim sa DD.... I zatim formiranje novog zvucnog sistema, sa pretpojacalom, sa recimo za pocetak nekim integralcom Keenwood-om KA601, kutijama po izboru (sta mislite o Wharfedale Dovedale 3?)... I to u narednih mesec-dva-tri... dok mi Boris vristi sa Sansuia! I uporedu ucim, slusam, biram...

I na kraju imam prakticno dva nezavisna gramofonska sistema, sto i nije lose - bolje dva nego jedan! :)

Eto, pa vi sada mozete istresti na mene sljunak kompletne Veternicku plaze, sa sve Karin kamionima... Sreca moja (a tuga svih nas), pa Veternik vise nema plazu na Dunavu... Tako je kako je!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...