Jump to content


mikseta


stwfan

Recommended Posts

pomoc oko ove miksete dobio sam zvucnike i nju na poklon od tetke iz inostranstva ...oko ove miksete ne znam nista pa bih moja pitanja bila 

kako povezati zvucnike sa njom ako ima snagu 

dali ima snagu 

kako je povezati sa lap topom i sta je potrebno 

i ako nema snagu kako prikaciti pojacalo na nju..hvala 

Link to comment
Share on other sites

Миксета се продаје под називом American Pro SM-204 и сува је миксета а то значи да нема појачаваче у себи.

Иначе има 20 канала микрофонско линијских и 4 групе зато има има такву бројчану ознаку.

f1igk9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Slikaj i gornju bočnu stranu, tu su priključci za pojacalo. Lap top priključuješ kablom iz izlaza na slusalice koji sa druge strane ima dva džek izlaza koja ubadaš u dva kanala miksete, line ulaze jer mikseta nema stereo kanale. Kanale pojacavas kombinacijom master klizača svakog kanala i gain potenciometra, ako ga imaju, i naravno, master klizača cele miksete.

Link to comment
Share on other sites

On 22.7.2018. at 20:05, stwfan said:

pomoc oko ove miksete dobio sam zvucnike i nju na poklon od tetke iz inostranstva ...oko ove miksete ne znam nista pa bih moja pitanja bila 

kako povezati zvucnike sa njom ako ima snagu 

dali ima snagu 

kako je povezati sa lap topom i sta je potrebno 

i ako nema snagu kako prikaciti pojacalo na nju..hvala 

I ja bih rado pomogao ali se to u ovom slucaju zove konsalting i podlozno je placanju... Ima doduse i laksi nacin ali traje cetiri godine i zove se skola... Doduse, da ne budem iskljuciv, ima i nekih kurseva ali treba se malo raspitati gde...

 

Link to comment
Share on other sites

11 sati ranije, stwfan said:

ako ne zelis da pomognes molicu da zaobidjes  !!!!!!

Čovek ti lepo kaže da mikseta ima ulaze za 20 mikrofona, a ti se brecaš. Još je našao i slike miksete koje ti nisi ni postavio.

Nisi u prvom postu ništa napisao ni koja je mikseta, ni koji su zvučnici, a tražiš pomoć......pa stvarno......:blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...