Jump to content


JBL Xtreme replika ili LG PH-1


Luka13

Recommended Posts

Pozdrav svima, 

budzet mi je 2000 din i necu dati vise za bluetooth zvucnik, to je jedna od stvari koju moram da vam nagovestim u slucaju da mi predlazete nesto drugo.Iz naslova vidite da se dvoumim izmedju dva modela, replike Xtreme-a koju mogu kupiti za 2000 preko KP i izmedju originalnog Lg PH-1 kog mogu uzeti u tehnomediji za 2000 jer je na snizenju od 60%. Gledao sam reviewove od oba ali to se ne da videti odatle. Zelim da cujem vase misljenje, svaki vid saveta bi mi dobrodosao...inace bilo bi pozeljno da odlucim sta hocu do ponedeljka...:D

Hvala unapred! 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Luka13 said:

replike Xtreme-a

Uzeo sam prošle godine jedan od tih JBL lažnjaka. Iako je zvukom upotrebljiv, baterija je posle nekoliko meseci postala neupotrebljiva. Da stvar bude gora, i kad je uboden u punjač isprazni se i ugasi. 

Link to comment
Share on other sites

19 sati ranije, Luka13 said:

Iz naslova vidite da se dvoumim izmedju dva modela, replike Xtreme-a koju mogu kupiti za 2000 preko KP i izmedju originalnog Lg PH-1 kog mogu uzeti u tehnomediji za 2000

Ja bih uvek išao na novo, bar ima garanciju od 2 godine, pa ako nešto pođe kako ne treba uvek se može zameniti.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, zbrujic said:

Uzeo sam prošle godine jedan od tih JBL lažnjaka. Iako je zvukom upotrebljiv, baterija je posle nekoliko meseci postala neupotrebljiva. Da stvar bude gora, i kad je uboden u punjač isprazni se i ugasi. 

Nisam znao da su toliko lose baterije :/ da li si uzeo bas Xtreme ili neki sa slabijom baterijom? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...