Jump to content


Sta izabrati


Fanste

Recommended Posts

Јасно ти је да је ZXA5 активан звучник што изискује напајање (230В) осим сигнала.

Што се тиче цене четири комада ELX115 са адекватном амплификацијиом завршава посао.

 

Link to comment
Share on other sites

11 sati ranije, alI_Zée said:

Јасно ти је да је ZXA5 активан звучник што изискује напајање (230В) осим сигнала.

Што се тиче цене четири комада ELX115 са адекватном амплификацијиом завршава посао.

 

Sto se tice cene ELX je povoljniji ali imam ponudu za zx5 upitanju je pasivne kutije cena 460 polovne sa navlaka i imam ove tourn to jest ev tx 1152 za 450e i ima duple 15 to je 2152 cena 750 i ova kutija je 1000 RMS, e sada moje pitanje je da li bolje kupiti novo a slabije ili jace ali polovno naravno problem sa poslovnim sto neznas koliko su korisene, jer moj strah je da mi recimo nezafali snage zato neznam sta kupiti

Link to comment
Share on other sites

On 10.7.2018. at 10:21, alI_Zée said:

Моја грешка ZX5.

Ма ново наравно или половно али од познатог продавца.

 

Verovatno cu novo, Imam jos jedan problem jer elx 215 radi na 4 oma, a pojacalo mi radi na 2x8 oma 1200, a na 2x4 oma 2200,dok u specifikacija nema da moze raditi u 2 oma sto znaci da nemozes, e sada kada bi povezao dve ove kutije na jedan kanal dobio bi 2 oma, e sad da li da se usudio da kupim njih da probam, ali mislim da nije pametno, tako da mi treba tudje mišljenje,upitanju je Yorkville audiopro 3400 

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, alI_Zée said:

4Ω Зато што има два 15"  баса, боље гледај неке са једним.

Znam ja sam gledao da uzmem njih jer sam cuo da su 4 elx 215 odlicno i da nema podrebe za bas binom, al zaboravio sam da pojacalo po specifikaciji ne moze da radi u 2 oma to jest moze ali na rizik, ipak cu zx5 ili elx115 i mora ce neki bas binovo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...