Jump to content


Pojacalo od 60 do 80 evra


kissko

Recommended Posts

3 sati ranije, oridjinale said:

ja sam skoro kupio harmann kardon hk 6500 za 70 evra i nisam se pokajao :) nisam neki hifi ekspert ali eto

Takodje. Doduse, ja sam ga platio 100e i clanovi su mi ga preporucili za malo drugaciju muziku ali bas sam sinoc slusao Megadeth, Infectious Grooves i Panteru. Izuzetno se cuje. Vidi samo da ti clanovi koji se razumeju pomognu u uskladjivanju sa kutijama jer to je mnogo bitno. Srecno!

Link to comment
Share on other sites

Koliko se secam @oridjinale pisali smo u tvojoj temi . Harmana si uzeo jeftinije zato sto je bio estetski u losem stanju a preprodavac je imao dva komada jednog ocuvanijeg skupljeg i tog drugog . Cena za HK 6500 je uvek bila 100-120e ako je u dobrom stanju i unutra sve originalno . Ni ja sa mojim HK 6550 nisam nista jeftinije prosao . Bitno je da se kupi od vlasnika jer ga oni vremenom srede i osveze ili ti barem kazu sta je ne ispravno . Moj primerak je zavrsio kod @pompi i bio je komplet sredjen . Prilikom prodaje to ulozeno ti niko ne nadoknadi , Meni je drago da je zavrsio u dobrim rukama .

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, Miomir said:

Cela ta serija Harmana ima problema sa mikro prekidacima starost i vreme uradi svoje . Jako su retki da se nadju zamenski . Obavezna proba i pregled pre kupovine . Inace zvucno odlicna pojacala . Preporuka da gledas novije serije HK 6xxx i 6xx koje nemaju problema se prekidacima a isto su dobre .

Link to comment
Share on other sites

On 25.6.2018. at 0:01, miskon said:

Koliko se secam @oridjinale pisali smo u tvojoj temi . Harmana si uzeo jeftinije zato sto je bio estetski u losem stanju a preprodavac je imao dva komada jednog ocuvanijeg skupljeg i tog drugog . Cena za HK 6500 je uvek bila 100-120e ako je u dobrom stanju i unutra sve originalno . Ni ja sa mojim HK 6550 nisam nista jeftinije prosao . Bitno je da se kupi od vlasnika jer ga oni vremenom srede i osveze ili ti barem kazu sta je ne ispravno . Moj primerak je zavrsio kod @pompi i bio je komplet sredjen . Prilikom prodaje to ulozeno ti niko ne nadoknadi , Meni je drago da je zavrsio u dobrim rukama .

Spusto je cenu i drugom pojacalu. https://www.kupujemprodajem.com/harman-kardon-hk-6500-62767058-oglas.htm?filter_id=224590233

Tako da ako doda samo 10 evra preko, moze da prodje jos bolje od mene. :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...