Jump to content


Rusija 2018 Svetsko prvenstvo


srdjan_cvetkovic

Recommended Posts

Sonic srecan kao da je neko njemu ubacio 10 milki u dzep :lol:

 

BTW, ne znam zasto uprava foruma dozvoljava sprdacinu od pisanja crnoj kafi. Na bilo kom normalnom forumu bi dobio upozorenje da pise kao sav normalan svet, inace ce da poljubi vrata.

Link to comment
Share on other sites

27 minuta ranije, Delija said:

Sonic srecan kao da je neko njemu ubacio 10 milki u dzep :lol:

 

BTW, ne znam zasto uprava foruma dozvoljava sprdacinu od pisanja crnoj kafi. Na bilo kom normalnom forumu bi dobio upozorenje da pise kao sav normalan svet, inace ce da poljubi vrata.

Ispričavam se celom forumu i  ako sam prekršio pravila ? U neakvim euforijama to se more desit , al da  radim sprdačinu ? je deplasirano i zločesto ? . Ma gospodo ne morate se z menom spominati ? - silovanje je zakonom zabranjeno ? ! Delija ! ja nis BBB  ! ? vi ste u talu ? Želim Ti svu sreću ! :)

 

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, Vlajo said:

Nemaš razloga da se izvinjavaš, nemoj da se ljutiš, drago mi je što pišeš, ali je nekad i meni teško da ispratim šta je napisano 

2 sati ranije, Delija said:

Valjda vidis da se namerno pravi blesav i nepismen.Ili da prevedem - uopste nije problem ono o cemu pise - od volje mu. Problem je u tome kako pise.

Предлажем Ћирилицу.   :thumbsup2

 

Link to comment
Share on other sites

Već se postavljalo pitanje o pisanju Kafe i Safeta. Onomad. Ja naivan krenuo da ih branim jer stvarno mislim da nisu svi imali sreću da im osnovno obrazovanje ima dosta visok standard. Dobri učitelji i nastavnici, dosledno sprovođenje planova i programa, i td... i td. Cela Vojvodina, Beogradski pašaluk ....... Već kad izađeš iz tih geografskih okvira, stanje je kojekakvo. Mislim da je i kod susjeda slično. E sad, Safet me opljuno sa šlajmarom verovatno ne razbirajući šta pišem, al dobro. Ne ljutim se. :)

Preostaje nam da se trudimo da razumemo svakog, ko piše. Ko neće, ne mora.

Link to comment
Share on other sites

6 sati ranije, black coffe said:

Ma ne ?  Uspjeh kakava takav je ? Ko Te more natjetat da Ti se smiđa ? Aj   sve ok  ( bilo je !ko!  al :):banana

Znas ti kolega mnogo bolje kada hoces, meni do ove teme nikada nije zasmetalo da nisam vec nekoliko puta procitao sasvim razumno napisane tvoje recenice, pa otuda i moja tvrdnja da znas i mnogo bolje kada hoces:

On 06/16/2018 at 8:39, black coffe said:

Možda ocjene nisu adekvatne proširenju njegovog znanja ? I sami znamo da nam je obrazovni sustav zastario ( biflanje) . Pusti nek se dijete samostalno razmija , a Ti ga onak đentli usmjeravaj - kao što si sa glazmom ? . Kad bi djeca bili ko roditelji bili bi još u kamenom dobu ? . ;):thumbsup2. Lijepo je brinut , al odpusti malo . Svi smo mi na neki način u "kutiji" ? . Pustimo djecu nek se razvijaju .  Budimo skretničari ? .

 

On 06/11/2018 at 8:38, black coffe said:

Slika govori 1000 riječi ? . Prodavač je po namještaju , podu cvijeću u "najboljim"  godinama i veliki esteta ? . što znači da zvučnici nisu ni usvirani - razrađeni - ? :) Ak je cijena ok , ovo je koda si kupio auto od bakice koja je  išla s autom na pijacu ? .

Ovo sam na brzinu nasao, a znam da ima jos par komada...

Pozdrav :wave2

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Delija said:

Zato sto je ovo internacionalni forum.

Онда пиши на енглеском, евентуално користи есперанто.

Ћирилица се, као и латиница користила од Триглава до Вардара па се тамо западно не  труде уопште да је дозволе а камоли омогуће равноправно коришћење.

Управа га толерише зато што је одатле, одакле је. Да је одавде негде санкционисали би га одавно.

Link to comment
Share on other sites

10 minuta ranije, gvlada said:

Онда пиши на енглеском, евентуално користи есперанто.

Ћирилица се, као и латиница користила од Триглава до Вардара па се тамо западно не  труде уопште да је дозволе а камоли омогуће равноправно коришћење.

Управа га толерише зато што је одатле, одакле је. Да је одавде негде санкционисали би га одавно.

Ne preteruj Vlado. Što ne sankcionišu Safeta? Ni njegove mudrolije nije nekad lako ukapirati. :)

Link to comment
Share on other sites

Na sta konkretno mislis?

Cak i da je nepismen (a tvrdim da podjebava!), nek instalira podrsku za srpski/hrvatski/mandarinski kineski, pa nek koristi spell checker.

Ako ja mogu da ispostujem ljude na engleskim, americkim i nemackim forumima - moze i mora i on nas.

Link to comment
Share on other sites

hvala Putinu i FIFI, der Weltšampionat iz beendet. De Frenčis wins the WorldChampionšip, aur njbrz-the Croat-Boyz winz the silver medal. Gratulejšnz. Ez far Ez aj andrstend the rulz of the kontents for the golden fuzbal-cup, vi ar nyugodtak vagyunk for yrz.

Sziii juuuu in Quatar.

P.S. tamo su transformersi razbili Amere.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...