Jump to content


Rusija 2018 Svetsko prvenstvo


srdjan_cvetkovic

Recommended Posts

34 minuta ranije, Filipescu said:

kad kazes Micela, jel mislis Michelas? Ako da (iako nisam par godina bio na forumu), ne mogu da zamislim da se neko mogao vise nalupetati od njega... 

Da na Mičelu mislim.:D Da je bio prgav, bio je, al ne bih se baš sa ostalim složio.
Nešto mi se javlja da je zbog prgavosti i popio ban.

Link to comment
Share on other sites

Pošto u Užicu pričamo relativno i sa vremena na vreme malo nerazumljivo, ja sam prilagodio svoje pisanje forumu da mogu da me razumeju svi. Kada bi krenuli (recimo) Piroćanci i ostali da pišu na svom dijalektu onda bi videli šta je muka - ali se to zna, i nisam primetio da ljudi sa juga pišu nerazumljivo, kao ni sa severa, pogotovo ne sa istoka ... a da umu - umu :)

Link to comment
Share on other sites

Dečki ! havala što ste me se "dohvatili " odnosno posvatili mi dio svoje pažnje . Kao kalkulativni element čitajuči mojih par zadnjih postova trebali ste ( ko je uključio mozak) shvatiti  euforiju  s naše strane , naravno podpomognutu koje kakvim  "stimulansima" -tipa - pivo  vino i koje  rakijetine . Ispričavam se svekolikom forumu što sam vas uzbudio . Al eto . Ja nisam kriv ;) eto , krivi su naši  nogometaši ? :) da nije isti dan igran Vimbldon  bilo bi na " vašoj" strani , možda sličnih "ekscesa" ? , hebi ga kad je nogomet druga najvažnija stvar na svijetu. Nikad niko nije objasnio koja je prva ? !. Nabrao sam koju godinicu i ne mogu se nogometnim riječnikom "rekuperirat" ko mlađi članovi foruma . Stoga eto isprika još jednom  iako ne znam zbog čega - nisam nikog vrijeđao niti bio općenoto bezobrazan ni na koji način . S Ćirilicom nemam problema , sam sam malo sporiji u odnosu na latinicu kao što sam i sa engleskim u odnosu na Ćirilicu . NAJTE KAJ ZAMERIT !.:):banana

Link to comment
Share on other sites

14 sati ranije, ivanp said:

Ne preteruj Vlado. Što ne sankcionišu Safeta? Ni njegove mudrolije nije nekad lako ukapirati. :)

eto toliko o pismenosti !! ovde je reč o fudbalu a gospodin fakultetlija priča o safetu....kakva ironija pozdrav  za black coffe

Link to comment
Share on other sites

kako vam se svidelo prvenstvo ? nadam se da ste uživali u dobrim utakmicama 
hvala na pitanju - svidelo mi se..

a, da li je i persiranje u tvom sistemu vrednosti uvreda? radi boljeg razumevanja: ne smeta meni nepismenost, već njeno uzdizanje do vrline, dakle ako je neko gospodin i pri tom poseduje obrazovanje, to ne može služiti za podsmeh, niti za etiketiranje.. to je tvoje stanje svesti, a promovišeš ga bez blama..

pošto pokušavaš da usmeris ovu temu, moram da primetim da je za moderisanje na ovom forumu potrebno ipak nešto više od tezge na KP
Link to comment
Share on other sites

Čokolinda ispala sveCki Miss wet t shirt, izreklamirala se za sve pare- ima naš Ego Faraon da crkne od muke...će da otvori neku branu da spasava decu od poplava u ronilačkom odelu,mora sad nešto drastično...Koka kolu Kolinda bacila na drugo mesto u marketingu, neće biti lako našem marketinškom timu.

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, pompi said:

"Pisi kao sto govoris, citaj kao sto je napisano", i naravno, misli pozitivno :cheers

Jedino sto je ponekad tesko razumeti sta je pesnik hteo da kaze ali uz malo dobre volje i pozitivnih vibracija i to je resivo.

'Aj, pa tako...

Pa u školi su nas učili "oni kaj znaju kaj  je pjesnik htio reč ? . Pa jel ja imam pravo mislit , a ne on ? . On je reko svoje ? . a ja ču doživit il ne ? . ? .!!!!

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, pompi said:

"Pisi kao sto govoris, citaj kao sto je napisano", i naravno, misli pozitivno :cheers

Jedino sto je ponekad tesko razumeti sta je pesnik hteo da kaze ali uz malo dobre volje i pozitivnih vibracija i to je resivo.

'Aj, pa tako...veli  Vuk ? , al bil je tu i Gaj  ? al to je prošlost ? glavno da se mi  razmemo ? :)  :ph34r::D

Eto to je to ? mi nemoramo "spelovat " . a njih ko hebe ? :)veli

Link to comment
Share on other sites

33 minuta ranije, Sonichammer said:

I dalje podjebava ili bar pokusava.

G  Sonikčekič ?      je Vi  mislite da ne postoje ljudi - osobe ? koje  nemaju Vaše  probleme ?  , al  želim reči !  aj ne misli o meni , ja Ti nisam ništa oponirao ni  u kojem smislu napravio .  A kaj bi ti ja ? Iz ove priče  mim je sve jasno . ? sam se stzrućno spominamo ? :)  . 

Link to comment
Share on other sites

Crna kafo, cenim da ste 1956 godište ?

Da se razumemo, cenim Vaše mišljenje, ono što sam hteo da napišem je da mi se čini kao da koristite Google prevodilac, nekako mi ponekad rečenica nema smisao. Ali, što nas je više na forumu - to bolje.

A što se Sonica tiče, on je osetljiv, sa njim mora lagano :D (oće da udari iznenada :P)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...