Jump to content


Rusija 2018 Svetsko prvenstvo


srdjan_cvetkovic

Recommended Posts

Kaj bi sad Subašić po Zadru i okolici trebao vikati  ovo je ....  ?  a ne svim srcem braniti za drzavu u  kojoj se rodio i odrastao ? Ma el misliš da mi ne navijamo za Đokovića ? ( osim kad igra protiv Ćilića ) . Naši narodi su "konbinovani" malo više neg ti misliš.

Da, tačno je ovo sto ste napisali ali Mundijal je prvenstvo reprezentacija. Logično je da navijate za svoju reprezentaciju a nije logično da navijate za tuđu; sto ne znaci da ne možete ili da neko treba da ima nešto protiv ne daj bože da Vam zameri. Govorim samo o logici jer je to međudržavno takmičenje. Nije to pojedinačno takmičenje kao tenis gde pojedinac nastupa u svoje ime pa se Vi opredeljujete prema vrsti tenisa koji on igra. Pa mnogo njih u Srbiji više voli Federera i Nadala od Noleta, sto moram priznati da ne razumem ali poštujem.

Dakle ispadanjem naše reprezentacije ja Mundijal gledam ali nije moj prvi izbor, koliko god da volim fudbal. Ponavljam to je medudrzavno takmičenje.

Nikoga neće iznenaditi, posle napisanog, sto sam gledao Wimbledon i “našeg” takmicara u čijem tenisu uživam (bilo je u isto vreme) iako on defakto igra za sebe.

Naravno nisam zeleo niti da Rusi pobede ali niti Hrvati. Zašto bih.

Link to comment
Share on other sites

Poslednji put sam navijao kao srednjoskolac i to za mog tatu da primi platu.

Kakvo bre navijanje? Za koga covek u danasnje vreme da navija?

Da mu bude draze da pobede ovi ili oni, e, to vec razumem.

Ovde bi trebalo da se okupljaju ljudi koji vole opremu i muziku. Obzirom da muzika razvija i mi bi tako trebalo da se ponasamo. Kako peva Anderson (YES), "Love is the only answer".

:cheers

Link to comment
Share on other sites

Sto? Meni ne smeta kako on razmislja. Sta vise, mnogo je racionalniji nego mnogi koji pisu o hifi na ovom (hifi) forumu.

Sto se navijanja tice, ja cu uvek da navijam za Srbiju pa kavi god igraci igrali i ma ko bio na kormilu drzave.

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, RingeRaja said:

Niko nema ništa protiv navijanja, navija ko god hoće, za koga god hoće, to je legitimno i normalno.

Ali ovo što je on pisao nije navijanje, bar nije sportsko.

Nije navijanje ali je istina.

Link to comment
Share on other sites

23 minuta ranije, black coffe said:
11 sati ranije, Delija said:

Nadji mi Hrvata koji navija za Srbiju.

Cak i kad igramo sa Slovencima :)

Ja !, i uvijek osim kad igrate protiv nas . Imam puno prijatelja po Srbiji , Hrvatsmoj i po vascelim evropama  . ! .

Bravo gospon black coffe, svetsko razmisljanje. Zelim puno zdravlja Vama i vama najmilijim. Negde sam procitao post koji me je nasmejao ali koji se  po meni pokazao kao ispravan. Pisalo je: "ne delite ljude prema boji koze, veroispovesti i sexualnoj orijentaciji nego prema kolekciji muzike koju poseduju". :cheers

Link to comment
Share on other sites

Ma glazba je medij koji nas povezuje ? Zato smo tu na forumu ? . a politika , kolkom god zabranjena je ipak dio našeg podneblja , pa je dok nije radikalna čak je i pozeljna . Naš je izbor kolko ćemo ju upotrijebiti ili zloupotrijebiti ? . Sam glupan ne posluša pametni savjet ? nakon iskustva ? :)  al ...

 

Link to comment
Share on other sites

Vi gospodo očigledno niste dovoljno zreli da budete na ovom forumu. Nasedate na nekog Veselina koji se registrovao samo da bi vas ložio. 

Solderer je banovan na 14 dana, mada će posle toga verovatno na trajni ban.

Tema očišćena od politike, pišite o fudbalu jer ako ne možete i fudbal ćemo da zabranimo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...