Jump to content


Rusija 2018 Svetsko prvenstvo


srdjan_cvetkovic

Recommended Posts

On 27.6.2018. at 22:47, siroma said:

U Srbiji treba zakonom zabraniti fudbal.

Nema potrebe, dosta je privatizovati. Sve sto se privatizuje i dozvoli konkurencija da se medjusobno kolje mafijasi i oni koji teraju silu vrlo brzo ispadnu iz price jer oni koji saradjuju pobede.

Cista teorija igara(https://en.wikipedia.org/wiki/Game_theory) u praksi, radi uvek i svud od  pekara do fudbalskih klubova. 

Link to comment
Share on other sites

Баш ме интересује да ли на КиМ, Албанији и сл. ревносно "чисте" форуме сваки пут када неко увреди Србе или нас за нас имају само речи хвале и љубави...

Link to comment
Share on other sites

10 minuta ranije, gvlada said:

Баш ме интересује да ли на КиМ, Албанији и сл. ревносно "чисте" форуме сваки пут када неко увреди Србе или нас за нас имају само речи хвале и љубави...

Politika je zabranjena na forumu i to jasno stoji u pravilima. Zabranjeno vam je da pisete narednih 7 dana.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Ljuba said:

Politika je zabranjena na forumu i to jasno stoji u pravilima. Zabranjeno vam je da pisete narednih 7 dana.

A šta je tačno u onim postovima koji su počišćeni politika? I ako su oni iz nekih imaginarnih razloga bili politika, zašto onda pod taj kriterijum na potpadne i da su Englezi smrde, a Kolumbijci kokainosi?

Ili je Šveđanin raširenih krila veća uvreda od toga?

Koji su kriterijumi, voleo bih da znam.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Kuršum said:

A šta je tačno u onim postovima koji su počišćeni politika? I ako su oni iz nekih imaginarnih razloga bili politika, zašto onda pod taj kriterijum na potpadne i da su Englezi smrde, a Kolumbijci kokainosi?

Ili je Šveđanin raširenih krila veća uvreda od toga?

Koji su kriterijumi, voleo bih da znam.

Sedam dana odmora. Pročitajte pravila. Još neko?

Link to comment
Share on other sites

Gospodine Administratore, veoma je teško odvojiti politiku od života pa i fudbala jer ona prožima sve.
Da li mislite da nije politika prijem Kosova u FIFA uz kršenje sopstvenog statuta?
Teško da možete od nas članova da tražite “sterilan” pristup temi ako oni koji su trebali da vode računa o tome mnogo više od nas i ne dopuste politici da uđe u fudbal, nisu vodili računa. Šta više FIFA je verovatno donela odluku o prijemu Kosova pod velikim pritiskom i izazvala čitav niz situacija koje su mogle zakomplikovati i mnogo bitnije odnose od fudbalskih.
Razumem Vašu poziciju i interes (interes sajta), i naravno da ne možemo svi biti zadovoljni Vašim odlukama ali mislim da je ipak došlo vreme da i mi Srbi prestanemo da se pravimo da smo “veće Pape od Pape”.

Link to comment
Share on other sites

Uz dužno postovanje osecanja i stavova onih koji su u ratovima 90-tih izgubili nekoga iz porodice, mi srećnici koji nismo tako nešto doživeli (“daleko bilo”) nemamo razloga da ne mislimo slično g. Aci Lukasu i prirodno imamo više simpatija za komšije (Hrvate) nego za “tamo neke”.
Zašto bi bila jeres da i g. Administrator ovog foruma razmišlja na taj način ili nekako drugačije, kako god on da želi.
To je samo fudbal, najlepša sporedna stvar na svetu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...