Jump to content


Rusija 2018 Svetsko prvenstvo


srdjan_cvetkovic

Recommended Posts

On 27.6.2018. at 23:33, Тодор НС said:

 

Meni je već odavno fudbal postao dosadan. Beskrajna dodavanja na sredini terena ili čak na svojoj polovini, potpuni nedostatak muda i bezidejnost. Pokušaja driblinga 1 na 1 gotovo da više i nema. Mnogi igrači u igri više koriste ruke (za povlačenje i guranje protivničkih igrača), nego noge  Pravih golova sa 20 - 25m sve je manje...

 

Link to comment
Share on other sites

Što je najgore svi se ugledaju na njih. 

To je nažalost patentirao Gvardiola, ali sa ekipom koja je jedno vreme zaista mogla tako da igra.

A onda se desilo isto što i u Ex YU muzici posle pesme "Tek je dvanaest sati" od ET.

Pesma sama za sebe je bila ok, ali je njen uticaj na ostale bio katastrofalan.

Sve se svelo na prostakluk u smislu udri me do zore, pa se posle pojaviše one pevaljke starlete...

Link to comment
Share on other sites

8 sati ranije, Delija said:

Jos jedan anti-fudbal...

Posle ovih jucerasnjih - da sam znao da ce biti ovakva sranja od utakmica nema trika da bih gubio vreme.

 

Slažem se generalno ali nije bilo baš do kraja beskorisno  gubljenje vremena ... barem su golmani na kraju začinili veče ...

Svaka čast Šubašiću i njegovom Danskom kolegi ! 

Link to comment
Share on other sites

7 sati ranije, Kuršum said:

Razumeo si ti koji znaš, a oni koji eventualno ne znaju? Valjda je bolje da znaju kako je ispravno.

No, bojim se da si ti moj post slabo razumeo. U protivnom se ne bi javljao. :)

Ja sam napravio par pravopisnih grešaka u mom poslednjem postu ... ništa bitno ali Kuršum insistira sa pravom.

Link to comment
Share on other sites

8 sati ranije, Kuršum said:

Da nisu primili onaj prvi gol onako bezveze, mislim da bi samuraji izdržali. Nakon toga su se pogubili skroz. 

Kakav danak neiskustvu, što bi rekao onaj u filmu. :)

Zašto su insistirali da svoje kornere izvode nabacivanjem lopte kad nemaju šanse pored visokih belgijanaca ?

Čist taktički previd ....tako su i dobili treći gol ! 

Hebe ih nerast inače su borbeni  i diciplinovani ....biće nešto njih za  nekih 10 do 15 godina .

Volim ššto igraju čisto bez previše faulova .

Link to comment
Share on other sites

Rekao bih da je jedan od glavnih razloga zasto je sinocna utakmica bila lepa za gledanje upravo to sto nije bilo puno faulova. Nije bilo toliko puno prekida igre. Prosto, Japanci ne fauliraju puno, pa su i Belgijanci uzvratili istom merom.

Link to comment
Share on other sites

@zbrujic & @Scorpio(DDMF)!

Imaju problema sa niskim rastom , htedoh reći ... a vi odma mislite na  najgore :D Realno nisu trebali uopste da izvode kornere nabacivanjem jer su im sve lopte pokupili "crveni djavoli" . 

Inače su me japanski igrači oduševili sa spremanjem svlačionice posle tekme a navijači sa sakupljanjem smeća na tribinama 

Kakva kultura življenja !

Zato su tu gde su ... nije blam raditi i spremeti za sobom . Ladno bi mogli malo pelcovati našu decu sa tim  virusom ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...