Jump to content


Rusija 2018 Svetsko prvenstvo


srdjan_cvetkovic

Recommended Posts

19 minuta ranije, siroma said:

Nemci se opet podvijenog repa vraćaju iz Rusije

Nikad za poslednjih 80 godina nisu ispali iz grupnog takmičenja, pročitah sad

Kad god stignu u Rusiju neka klempa padne ...

Link to comment
Share on other sites

21 sati ranije, robespierre said:

Cek, ti stvarno mislis da je ok da igraci koji provociraju navijace dobiju po 10k franaka kazne, a da nas savez zbog reakcije tih istih isprovociranih navijaca dobije 50k franaka kaznu? Da li sam ja lud, pristrasan, ili nesto trece, ali takva provokacija bi morala da povlaci suspenziju u najboljem slucaju. Ipak, ako me pamcenje dobro sluzi, neki drugi sportisti su diskvalifikovani zbog majice Kosovo je Srbija (sto isto nisam smatrao ok cinom, tada). Na stranu da su nasi lose odigrali i realno nisu zasluzili da pobede. 

Srpski fudbalski savez je kaznjene zbog istih politickih provokacija koje su iznosili navijaci. To je trebalo da bude fudbalska utakmica a ne politicki protest. 

Ne znam zasto si ubacio cavica, kao da su to isti ljudi, ista organizacija i ista pravila. NIkakve veze sa ovim nema. Sport treba da bude sport i iskreno muka mi je od politizacije sporta. Bolje da se interesujemo za to sto nam je kompletna sportska organizacija u zemlji korumpirana od vrha do dna, sto se ne probijaju talenti nego vezisti,  nego sto se cimamo jer su neki kromanjonci "provocirali" na svetskom prvenstvu. 

Jedan od rezultata takve korupcije jeste sto nismo izbacili dobru reprezentaciju pitaj boga koliko.

I nemoj da me pogresno razumes, ne smatram ja da je ovo sto su oni radili normalno, ali sam debeli zastupnik da prvo sredjujes svoju kucu, pa onda skreces na to sto ti komsijin maslacak donosi seme. 
 

 

Link to comment
Share on other sites

38 minuta ranije, siroma said:

U Srbiji treba zakonom zabraniti fudbal.

To bi bilo dobro, ali samo profesionalni, gde ima para. Amaterski treba da postoji.

Meni je već odavno fudbal postao dosadan. Beskrajna dodavanja na sredini terena ili čak na svojoj polovini, potpuni nedostatak muda i bezidejnost. Pokušaja driblinga 1 na 1 gotovo da više i nema. Mnogi igrači u igri više koriste ruke (za povlačenje i guranje protivničkih igrača), nego noge  Pravih golova sa 20 - 25m sve je manje...

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, RingeRaja said:

Sve mogu da razumem, ali onoliki nedostatak želje za igrom nikako.

Mogli su danas da pogledaju malo kako su igrali Korejanci protiv Nemačke i da nauče nešto.

Pa numuda igraju.(po niški ne umeju)

Da umeju i da imaju ideju ne bi onolko vraćali golmanu.

Link to comment
Share on other sites

8 sati ranije, siroma said:

Pa numuda igraju.(po niški ne umeju)

Da umeju i da imaju ideju ne bi onolko vraćali golmanu.

Ja mislim da smo mi bili ubedljivo najsporija raprezentacija na turniru. Jednostavno nisam primetio da se bilo koja reprezentacija tako vuče po terenu. Taj stil naši igrači inače gaje samo kad igraju za reprezentaciju, u svojim klubovima gde su plaćeni ponašaju se sasvim drugačije. Dodaj na to bedno suđenje u većini mečeva, i po malo drogirane igrače, izem ti današnji fudbal.

Link to comment
Share on other sites

8 sati ranije, Тодор НС said:

Meni je već odavno fudbal postao dosadan. Beskrajna dodavanja na sredini terena ili čak na svojoj polovini, potpuni nedostatak muda i bezidejnost. Pokušaja driblinga 1 na 1 gotovo da više i nema. Mnogi igrači u igri više koriste ruke (za povlačenje i guranje protivničkih igrača), nego noge  Pravih golova sa 20 - 25m sve je manje...

Apsolutno delim isto mišljnje, ako se misli na našu ekipu. Mislim da se ne radi dovoljno na uvežbavanju taktike za napad i "bubanju" tako razrađenih akcija. Svako mora da zna gde mu je mesto i gde drugi igrač očekuje da on bude kada krene akcija da se spovodi. To Brazil sa lakoćom izvodi i zato imaju onakav polet u igri kada krenu nekom poznatom putanjom.

Lenjom treneru dodaj uobražene igrače koji ga ne poštuju i još su lenji za nacionalni tim i dobiješ kampanjce koji hoće na juriš i gerilski napor za koji nemaju ni snage ni tehnike da onesposobe laku konjicu sa suprotne strane. :nono

Link to comment
Share on other sites

Interesantno je da su Nemci (zdf) posle ispadanja odjednom poceli da velicaju srpski tim i da navijaju za njega. Sve po sistemu: kad je meni crkla krava, neka crkne i komsiji.  Njihov komentator je za vreme utakmice hvalio nase igrace i pokazivao dobru informisanost o nasem timu a sve u pozitivnom svetlu. Cak su u komentarima pred mec govorili kako Srbija ima realne sanse protiv Brazila. U prethodnim mecevima su govorili o nasoj reprezentaciji sa neskrivenim potcenjivanjem. Pitao sam zenu da mi nije nesto sipala u kafu ... Ali se nasi nisu dali i opravdali su ocekivanja. Doduse, imali su nastup iznenadjujuceg ludila, kada su napravili tri sanse za gol u deset minuta, ali su se ubrzo nakon toga umorili, primili jos jedan gol i onda se vratili u svoju konfomnu zonu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...