Jump to content


Rusija 2018 Svetsko prvenstvo


srdjan_cvetkovic

Recommended Posts

Razlozi poraza mogu da se traže na mnogim mestima, ali je bolna istina da nisu nigde drugde, do u samoj reprezentaciji Srbije.

Nisu kondiciono pripremljeni kako treba za ovo takmičenje, u glavama imaju problem pristupu igri, taktički su loše odigrali. 

Ako ste slušali Mitrovića na kraju utakmice sve je jasno kao dan.

Švajcarci su odigrali zrelo i dobili nas. Ni posle primljenog gola nisu srljali, strpljivo su gradili igru, preuzeli teren i samo je bilo pitanje trenutka kada će nam dati gol. Problem naših igrača je u glavama prvenstveno, a onda i u nogama.

Neka pogledaju utakmicu Argentina - Hrvatska, da malo nauče kako se igra kada se da gol i načne protivnik.

BTW, kombinacija za prolaz sa pobedom protiv Brazila je toliko nerealna, da ne znam kako ovi komentatori na RTS-u uopšte mogu da je prevale preko usta.

Link to comment
Share on other sites

7 sati ranije, Kuršum said:

Ja koliko videh mi smo u kvalifikacijama prvi bili sa Muslinom.

Grupu u kvalifikacijama smo imali nikad laksu,u nazad 100godina i naprded 100godina,ne volim menadzerske trenere ali nevolim ni trenere pocetnike,realno imamo tim za sam vrh ali neide bez borbe,mi sinoc nismo znali gde smo pogotovo u drugom poluvremenu,dali smo gol i trebalo je da damo drugi treci a ne da cuvamo taj gol.

Link to comment
Share on other sites

Daju gol u trecem minutu a onda se povuku da brane reultat !? I sta tu ima dalje da se prica. Neverovatno je da nemaju snage da trce 90 minuta. Neverovatno je kakav haos vlada u odbrani. Sredine terena uglavnom i nema i sve se svodi na nabacivanje visokih lopti prema Mitrovicu, pa sta mu Bog da .... Interesantno je i koliko smo neefikasni. Ja ne znam kakvu sansu nasi igraci mogu da pretvore u gol nakon sto je sinoc nasa trojka sa metar rastojanja od gola promasila glavom loptu.

i sad dolaze Brazilci. Valjda nece opet biti sestica ... Sve ispod 3:0 za Brazil je uspeh ove jadne reprezentacije, koja je dozvolila ovako ponizenje.

Link to comment
Share on other sites

3 minuta ranije, TechA said:

Sve bitne utakmice u poslednjih šezdeset godina smo izgubili, osim majstorice u Minhenu.

Neko drugi će možda da ih gleda, ali ja neću. Meni dosta, pa makar živeo još šezdeset!

Sve receno kratko i jasno...

Link to comment
Share on other sites

Za koga je igrao onaj br 6 ? što je zalego umjesto da skoči kod prvog gola . Taman je kroz njega prošla lopta  i golman ju praktički nije vidio .A ovaj drugi je isti kako je hrvatska spušila portugala ?  Hočeš više , pa dobiješ po njonji . Ak je Hvatska dobila Argentinu zašto vi ne bi dobili Brazil - nisu se pokazali ? Ne bacati koplje u trnje  . :)

Link to comment
Share on other sites

Stvar mentaliteta je da se qrčimo nekim minornim rezultatom,a zatim dignemo sve cetri u vis pa dobijemo po njonji.Dal u politici,dal' u sportu svejedno...imali smo mi u istoriji i 2:0 pa izgubili sa 2:3...ralog isti.

i nije tačno da ne moze da se trci 90 min,moze i 120.Ali negde drugo... za velike pare.Koliko je lakih prilika za go bilo,iz čiste opustenosti u odbrani dobro i prođosmo.

Naravno krivi su uvek sudija i trener pola-pola.

Link to comment
Share on other sites

11 sati ranije, RingeRaja said:

BTW, kombinacija za prolaz sa pobedom protiv Brazila je toliko nerealna, da ne znam kako ovi komentatori na RTS-u uopšte mogu da je prevale preko usta.

Koji RTS, onaj koji u poluvremenu Argentina : Hrvatska pusta kadar sa utakmice kada Argentina pogadja precku, a sutradan pocev od jutarnjeg programa ne prevaljuje preko usta ni slovo od istorijske pobede Hrvatske na SP?

Nije ni Brazil u najboljoj formi i ne funkcionise im sve bas kao "Svajcarski sat" :)

Link to comment
Share on other sites

41 minuta ranije, sondek said:

Stvar mentaliteta je da se qrčimo nekim minornim rezultatom,a zatim dignemo sve cetri u vis pa dobijemo po njonji.Dal u politici,dal' u sportu svejedno...imali smo mi u istoriji i 2:0 pa izgubili sa 2:3...ralog isti.

i nije tačno da ne moze da se trci 90 min,moze i 120.Ali negde drugo... za velike pare.Koliko je lakih prilika za go bilo,iz čiste opustenosti u odbrani dobro i prođosmo.

Naravno krivi su uvek sudija i trener pola-pola.

Sve je to u stvari osobno - između  dviju  država ? :)  Kaj misliš kakve bi  zločetoše bile ? ,, a pregazili ih bi kao plitak potok ? . " e  tu je problem ? . !

 

Link to comment
Share on other sites

13 sati ranije, pompi said:

Jes' malo sudjenje....

Malo?

https://mobile.twitter.com/VAROfficial1/status/1010294629621817344

Pritom 3 zuta kartona trojici ključnih veznih igrača za 30 minuta i to za polustartove.

p.s. da se ne lažemo, Švajcarci imaju povlašćen status. Nepostojeći penal u baražu protiv S. Irske, pomoću koga prolaze na SP, pa onda gol protiv Brazila posle čistog faula, a zatim i onaj penal sinoć, nedosuđen. Pa treba li više?

Link to comment
Share on other sites

Ima, sedište u troli 29. :P ... nije nešto ali je bolje nego kada se stoji. :D

Sorry, morao sam, mnogo smo se nešto smračili. Kao baš smo jaki, pa nas ubi nepravda. Iz onoga što videh sa Kostarikom nisam ni očekivao nešto senzacionalno. Iskren da budem. Naravno da sam se obardovao vođstvu od trećeg minuta, ali onda ona naša nemaštovita igra i posed lopte i .... tragično.

Važno je učestvovati.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...