Jump to content


Rusija 2018 Svetsko prvenstvo


srdjan_cvetkovic

Recommended Posts

А Ши***** је за опомену? Они себе сами тако зову на свом језику...

Мада мене овде блокирали што сам честитао Ускрс, тако да ме ништа не чуди.

Link to comment
Share on other sites

Како каже онај виц, ко се највише наљути кад јој кажеш да је к***а?

Искрено, све ово (осим теме) је глупост. После свега што се догодило имају м**а да на нашој националној телевизији причају о увредама.... а увек некако помислим да не можемо ниже пасти.

Link to comment
Share on other sites

To što u Švajcarskoj fudbalskoj reprezentaciji igraju igrači raznih nacija govori o tome da je to država koja je sposobna da integriše razne nacije na nekom višem nad nacionalnom nivou  u funkcionalnu celinu . 

Njihov trener je napravio taktiku kako se suprostaviti velikom svetskom šampionu znatno više klase i zajedno sa igračima uspeo je u tome !

Za njih je ovaj rezultat uspeh i oni to ne kriju ...

Nema potrebe upirati prstom u pojedince u njihovom timu i spominjati njihovo poreklo i svoditi fudbal na našu propalu politiku .

Tamo su svi isti , cilj je gol i pobeda.

 

Po meni je mnogo interesatnije sudjenje ...rekao bih katastrofalno i pored uvodjenja značajnih tehnoloških inovacija .

Gol Švajcaraca je po meni trebao biti poništen zbog faula u napadu a da ne govorimo o gomili slučajeva potezanja za dres sa  leđa koji su prošli uz opomenu ili bez ikakvih sankcija . 

Druga stvar koja me je dojmila je ležeran odnos Brazilaca kad su postigli prvi gol ...opustili su se u našem maniru i pomislili , gotovo je ...  Švajcarci su gradili igru i iskoristili svoje šanse i greške sudija  i na kraju izdržali u odbrani ...

 Nadam se da su naši stratezi pohvatali sve bitne momente i da imamo spremnu strategiju protiv oba suparnika ...

Protiv Kostarike sam primetio u našem napadu neke fenomenalne ideje , istina bez realizacije ... nadam se da prolazimo grupnu fazu 

 

Link to comment
Share on other sites

Биковић је у Русији... могу да га консултују, евентуално и да заигра. Ипак је већ једном победио Бразил...

Суђење је стварно најблаже речено занимљиво. Толеранција рука око тела, разних грубости и не суђење неких падова у казненом простору. 

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, lalelala said:

Nadam se da su naši stratezi pohvatali sve bitne momente i da imamo spremnu strategiju protiv oba suparnika ...

Hmm...

Meni se iskreno nije dopala igra nasih. Jedva su docekali poslednji zvizduk. Nedostaje srcanost.

MEXICO !!! :bounce

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...