Jump to content


SOtM u Nišu


Pirke

Recommended Posts

Uz pomoć ljubitelja digitalije u Nišu ćemo predstaviti SOtM liniju Ultra.

Prezentacija je u subotu,, 26.5.2018 u hotelu The Regent Club, Niš od 11 do 16 sati.

Predstavićemo sPS500 napajanje, sMS200 Ultra mrežni plejer, tX USB regenerator usb signala i sCLK OCcX10 master digitalni klok. Klok je prvi put pokazan i pušten na Exponi u Americi i nedavno u Minhenu.

Dobrodošle NIšlije ... i ostali sa strane!

OCX.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hvala Nišlijama koji dodjoše da vide i čuju SOtM!

Ceo dan je bio dobar: odlčan doček, prostor, usluga, gosti, ... posluženje posle prezentacije ...

Ostali smo na frekvenciji 24/96 i nismo ovog puta terali u visine ... Testirali smo roon ...

Sve u svemu lep put i gostovanje!

 

 

 

SOtM LINE OF PRODUCTS.jpg

SOtM Lins.jpg

SOtM Roon Ready.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima,

Ja sam onaj lik u crnoj trenerci sto je dosao na kraju, kad ste vec poceli da se pakujete.

Koristim priliku da vam se zahvalim sto ste odvojili vremena da mi demonstrirate sistem, iako ste vec bili spremni za polazak.

Odlicna oprema, odlican zvuk, ljubazni i korektni momci ........ sta ces vise :)

Mozete i da postavite koju sliku celog sistema.

Link to comment
Share on other sites

oCX tek ispitujemo i mi sami, sve je suviše sveže. Uravnoteženost komponenata zvuka je mislim glavni rezultat rada ovog digitalnog kloka!

Za nas je bilo važno da su ljudi sedeli duže nego na sajmu i da je bilo glasne priče u sobi! Tj. i pored toga što je prostor bio veliki i trebalo ga je ispuniti zvukom i što je priča ponekad bila i glasna mislim da to nije smetalo onima koji žele da slušaju! Tj. nadjačali smo žamor ljudi što ne uspevamo baš uvek!

Evo i jedne široke fotografije celog sistema iznad glava gostiju!

I druge fotografije ponosnog vlasnika malog sMS i malog konvertera ...

Hvala svima na poseti i druženju! Vidimo se najesen u Nišu sa novim stvarima.

SOtM sala.jpg

Mali Sotm.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...