Jump to content


Pomoc pocetniku


oggyosburne

Recommended Posts

Nasledio sam  celu radionicu od dede (on je bio Audio Inzinjer u Ei-Niš, posle zatvranja elektornske on je nastavio da pravi Hi-Fi uređaje) 

Imam problem posto je radionica prepuna stvari hteo bi da prodam neke ali nzm ni sta su  a kamoli koliko vrede  ,tako ako znate neko mest kojr bi otkupilo deo instrumenata i opreme ili samo neki sajt gde bi mogao da saznam sta je sta ,unapred hvala

Link to comment
Share on other sites

Ako je radionica u pitanju, mogao bi da slikaš zidove sa uređajima koje želiš da prodaš pa će ti znalci odavde reći o kojim se uređajima radi. Neko bi eventualno pronašao interesovanje za neke od uređaja.

Svakako bi mogli da povežu neka lica sa nekim drugim licima i na kraju sa tobom radi kupovine. :) :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, oggyosburne said:

Imam problem posto je radionica prepuna stvari hteo bi da prodam neke ali nzm ni sta su  a kamoli koliko vrede 

И ми имамо проблем јер не знамо шта све има. Дај слике па да размишљамо.

Link to comment
Share on other sites

16 sati ranije, siroma said:

Nadji nekog sa foruma da pogleda. Slike su slike a uživo je uživo.

I šta znači ovo "početniku"? Da li želiš da se baviš ovime? Onda ti treba i savet šta da zadržiš (obično sve) ;)

Pa      vjero"watno" ste susjedi pa uz  pivu i kavu pogledaj (pomozi čovjeku ? ) , možda je to poćetak novog prijateljstva . Mi dede smo ko hrčci ? sakupljali smo sve i svašta ? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...