Jump to content


Video klipovi hi-end sistema


Aoxomoxoa

Recommended Posts

Ideju za postavljanje teme dobio sam slusajuci ovaj klip sa YouTube.

Cena za ovaj sistem (polovan naravno) je oko 20.000e.

Nailazio sam na druge prezentacije vrhunskih sistema,ali nisu dobro snimljeni(mislim zvucno).Ovaj sasvim dobro pokazuje sta ovaj sistem moze.

Link to comment
Share on other sites

Treba biti obazriv prema snimcima sa Youtube-a. Nedavno, naletim na snimak nekih bubnjeva koji su na mojm PC mini montima zvucali sjajno. BTW, ispod 90Hz odziv monitora naglo pada.

Snimak jos uradjen posebnim digitalnim snimacem. Posaljem link drugaru, poslusa on na PC-u, na malim kutijama, komentar slican.

Javi se on popodne, pustio na velikom sistemu, kaze cuje se lose, mulja bas i tako to.

Prebacim ja kasnije snimak na veliki sistem tek ono, katastrofa, bas mulja samo tako.

Onda ukapiram da je snimak ma malim kutijama oslobodjen prve 2 oktave, koje nije u stanju da reprodukuje, gde se inace cuju sobni modovi i ostale nesavrsenosti sobe.

Uostalom, evo snimka:

https://www.youtube.com/watch?v=7Ms-Km_Yp5A

Link to comment
Share on other sites

Na stranu što je bubnjar totalni krš jer ne ume da prtati tempo i ne precizan je do bola. <_<

Očigledno se radi o sopstvenom snimku nekog entuzijaste.

A što se snimka tiče meni najviše smeta što se čuje jako mnogo odbitaka od prostorije u kojoj je snimak napravljen dodatno dopunjen prostorijom koju gledamo na snimku. Uz to zvuči kao da nije bog zna kako tretirana ili nije uopšte.

S'toga upozorenje za obazrivost je na mestu. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...