Jump to content


Preprodavci vinila - podivljali ili ne?


ketklou

Recommended Posts

Iako su ove cene totalno blesave, budimo sigurni da će i realne cene exYu r'n'r vinila jako da rastu.

Još pogotovo kada natrči poneki (vrlo vrlo retki (a da zasita i jeste)), mint. :(

Jako mi je žao što '90-ih, kada je CD kod nas oduvao vinile, nisam nakupovao svega toga, skoro pa na kilo. Sasvim pristojni domaći r'n'r vinili su se tada mogli kupiti za 0.1-1DEM.

Link to comment
Share on other sites

47 minuta ranije, ketklou said:

Za sve vas koji imate 155 000 za YU grupu. Tricavih 1350 evra... :D

image.thumb.png.5fb7308167ec2b8ff1b4ad6f625c588c.png

Boktemaz'o, pa ja sam bogat!!! :ph34r:

25 minuta ranije, NShappy said:

Jako mi je žao što '90-ih, kada je CD kod nas oduvao vinile, nisam nakupovao svega toga, skoro pa na kilo. Sasvim pristojni domaći r'n'r vinili su se tada mogli kupiti za 0.1-1DEM.

E, pa, ima ko jeste... B)

Link to comment
Share on other sites

18 sati ranije, zbrujic said:

image.png.ab25c7316083bcf4822b991bd5d67da2.png

Nije mnogo ovih u mint stanju ostalo, pa cena nije iznenađenje.

Očekivao sam i nešto više. 

Statistics ( discogs)

Have:38

Want:788

Last Sold:10 Mar 17

Lowest:€110.00

Median:€220.00

Highest:€400.00

Ja pronadjoh svoj primerak medju plocama,mint kupljen u radnji,par puta preslusan pa zaboravljen-izgubljen na 20g.Brutalan snimak za nepoverovati,najezis se kad cujes Milanov glas kao da je u sobi...preskupo za kupiti za slusanje valjda su na novom izdanju uhvatili bar deo toga.Mislio sam da je prodam pa odustao kad sam cuo kakva zvukcina,a i muzika je odlicna.Bar na neko vreme dok nesto ne zakriziram,cena je izazov.Pojma nisam imao da je skupa ploca dok nisam na nasem forumu cuo.Prodao sam nekoliko nasih ploca po 300-400 din u dobrom stanju iz ne znanja o pravoj vrednosti,nikad nisam bio velik fan domace muzike.Dobro i ova nije tako otisla.Sad proverim discogs.

Link to comment
Share on other sites

7 sati ranije, sondek said:

...nikad nisam bio velik fan domace muzike.Dobro i ova nije tako otisla.Sad proverim discogs.

Cene vinila exYU r'n'r i ostale exYU najbolje muzike će rasti vrtoglavo.

Ne ovako besmisleno koliko traže pojedinci, ali svakako višestruko više nego što su se do nedavno mogle nabaviti.

:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
13 sati ranije, ketklou said:

Jos jedan koji ce se jako razacarati u bizMis sa gramAfonskim plocama....

 

 

Untitled-1.jpg

Ne pratiš temu o oglasima u svaštari?!?

Tog lika smo već dosta opanjkavali. Kreće negde od ovog posta: https://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/31816-kakav-oglas-2018/&do=findComment&comment=683857

Ako te ne mrzi, isprati i ostale njegove oglase. Deluje da je u pitanju neki socio patološki eksperimet.

:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...