Jump to content


Saveti za sistem.


oridjinale

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Obavezno povedi nekoga pre kupovine ko se razume ili ga odneti da se predhodno proveri tesko je naci dobar primerak . Dogovori se sa prodavcem da se predhodno proveri . Ja sam svoj prodao u odlicnom stanju . Al sam jedva uspeo da opet nabavim dobrog hk da nije budzen i preradjivan . I to je uredjaj koji cu uvek rado vracati u sistem al ce zato sada da se cuva ! Kad vec ides kod tog prodavca poslusaj i Jbl sa Harmanom odlican su par https://www.kupujemprodajem.com/jbl-lx-800-mk-II-60468352-oglas.htm .

Link to comment
Share on other sites

4 sati ranije, RingeRaja said:

Taj amp ti je odličan za početak, a možda i za kraj, ako ne stremiš hiend-u.

Za te pare teško da kod nas ima da se kupi bolji, to ti je nadam se jasno, svi su ti ga preporučili.

A onda amp po mišku, pa u pohod na kutije.

vala i ja sam odmah polusao vase preporuke, odmah sam kontaktirao coveka. 
Nego jos ga cekam da mi posalje broj racuna .... 

 

53 minuta ranije, miskon said:

Ok sad videh da nema kola i nacina da ode kod njega . Nisam procitao . Ondak nek mu posalje slike iznutra da mu se proveri originalno stanje . Kad ne moze da ode licno .

Hvala za savet brale. Pravo da ti kazem pricao sam sa prodavcem, ima dosta pozitivnih ocena, ovo 70 mi deluje izuzetno povljna cena za one ogrebotine, koje mogu sam da sredim jer sam malo u DIY vodama. 

Uz to je prihvatio da mu platim kaparu da ga skine sa oglasa. Ne bih da ga maltretiram dodatno. 

 

Link to comment
Share on other sites

33 minuta ranije, Kuršum said:

A što kaparišeš? Nemaš sve novce odmah ili...?

Imam oko 200 usd trenutno kod sebe.Nisam ni planirao da cu da nadjem pojacalo koje mi ovako odgovara (cena 30 evra ispod one za koju sam mislio da mi je minimalna) u svega par dana. Racunam da je bolje da uzmem za nekih nedelju, nedelju i po kada mi isplate klijenti poslove koje sada radim. 

Mogu ja da uzmem to odmah, ali ne bih da ostajem na minimalcu u dzepu. 

Sirotinja sam ti ja roki, vidis da nemam ni volan. 

Inace ja sam frilanser, meni prihodi nisu redovni/stalni pa mi je rizicno da ostanem sa samo 100 evra u dzepu. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
On 26.5.2018. at 0:55, palamudin said:

Dac preporuka Sabaj Da2 - SMSL IDEA. Slusam trenutno skuplju verziju (ta bila jedina dostupna u bg sad odma) Da3 sa istim chipom (samo 2 komada 1 po kanalu). Zvuk je zadivljujucji, poslao je u pemziju Audigy2 ZS, zaseban CA dac. I uklapa ti se u budget bez problema.


Jel ce da naplate ovi nasi srbi harach za ovu cenu? Ja sam narucivao jeftinije stvari sa alija nisam imao problema? 

Link to comment
Share on other sites

On 15.5.2018. at 0:15, Krca44 said:

On prodaje gomilu tehnike, nije nikakvo uznemiravanje da ga pozoves, a usput i pitas da li je radjen servis.

Sve smo se culi i dogovorili, ja kao za inat zvao coveka kad gleda Djovaka Nokovica. Ali sve je proslo u najboljem redu, upakovao je paket svaka mu dala. Verovatno cu i zvucnike uzeti od njega, ako se bas ne nadje neka mnogo bolja kombinacija kod nekog drugog. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, oridjinale said:

tavljam dosta teskog namestaja u sobu,

Zavisi od slucaja do slucaja i samog prostora... kako je postavljen itd. , vrlo tesko za prognozirati unapred.  Moze a ne mora da bude lose, unapred ne umem da kazem, probaj da nadjes neke materijale koji se bave akustikom prostora, ostalo je stvar eksperimenta i merenja ako zadjes dublje u tu materiju.... probaj da razmestis zvucnike po preporuci i da nemas nista izmedju njih i slusnog mesta ( direktno ).

Ako mozes da ispunis bar osnovne uslove o razmestaju zvucnika i slusnog mesta, trebalo bi da imas pristojne rezultate pa potom da vidis sta dalje...

Edited by Krca44
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...