Jump to content


Povezivanje subwoofera sa racunarom


Iznogud

Recommended Posts

Preko oglasa sam pre par dana kupio Samsung subwoofer.Taj subwoofer je deo kucnog bioskopa(Samsung HT-P1200).Ima integrisano pojacalo koje ima mogucnost povezivanja jos 5 satelita.Subwoofer je potpuno ispravan,ali ne znam kako da ga povezem za racunarom.Jedini ulaz koji poseduje je 13-pinski konektor.Problem je u tome sto se signal na subwoofer dovodi preko plejera(koji na sebi ima 13-pinski konekotr takodje) koji ide uz taj kucni bioskop,ali ja ne posedujem taj plejer.E sad zanima me da li postoji neka mogucnost povezivanja subwoofera i racunara bez tog plejera?Ovo je šema tog konektora

Capture.JPG

Link to comment
Share on other sites

3 minuta ranije, Žunac said:

E sad zanima me da li postoji neka mogucnost povezivanja subwoofera i racunara bez tog plejera?

Наравно да постоји.

Врући крај на "6" а маса на "8", је крај кабла на субфуферу а други крај ће вероватно бити са 3.5мм конектором.

t9aao6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Probao sam tako da ga povezem ali pojacalo u subwooferu ne pojacava signal vec do drajvera ide signal iste jacine kao i iz racunara.Pretpostavljam da to ima neke veze sa ova 4 signala koja mozda trebaju pojacalu subwoofera da bi radilo,ali ja ne znam koji su to signali

Capture - Copy.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...