Jump to content


CD za testiranje HiFi sistema


KorteZ

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

4 minutes ago, Bujodrag said:

Više me ni majka ništa ne pita.

Ne čuješ majku od silnog testiranja zajedno sa Betty Davis, nemuoljive Esperanze Spalding, uf da Tori Amos, a da ne spominjem i ove žešće dečake iz Gov't Mule-a i sl... gužva kod tebe svaki dan, ali probrana. :)

Link to comment
Share on other sites

To su verovatno zbog bicikla takvu cenu nafurali, proslog Avgusta sam isao busem za Zrenjanin, cena je bila ....  daleko daleko manja, plafon 600 din dva puta u jednom pravcu ( isao bez povratne )

Za test sistema moze i Yello, pogotovo sa ploce, za ljude koji slusaju elektroniku i za ritam, da li je sistem ili neki njegov deo lenj

Link to comment
Share on other sites

Samo džeziranje na temu. Nemaš auto+nemaš održavanje+ne kupuješ i menjaš gume+namaš ni registraciju. Lepa svota koja se može potrošiti na HiFu. Možeš sebi ponekad da priuštiš put za BG+bicikl za prevoz po gradu i švrćkanje. Kao što sam već rekao u onom skorašnjem pičvayzu sa Sonicom, sve je stvar prioriteta. Na žalost živimo na takvom mestu u takvom vremenu da..........................

E sad Lazare izvini ako sam promašio temu što bi rekle učiteljice.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2 sati ranije, siroma said:

Cepelini su generalno" loše" snimljeni i nisu za audiofilne testove

Siroma, Cepelini predstavljaju revoluciju u snimanju. Pejdž je mnogo toga inovirao. Poslušaj Prvi album Džefa Beka i prvi album Cepelina. Izdati su iste godine u razmaku od par meseci. Muzika danas se  ne bi snimala ovako kako se snima i ne bi zvučala ovako kako zvuči da nije bilo Cepelina. Naravno, nisu oni jedini, u to vreme se svašta novo dešavalo.

I naravno, Cepelini nisu za audiofilske testove, kao ni Bitlsi. Ali produkcija i audiofilija su sestre bliznakinje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...