Jump to content


Audio technicaAT-F7


MarkoS.

Recommended Posts

10 sati ranije, Krca44 said:

Ako moze  molim Vas za kratak opis problema koji se slusno mogu primetiti / cuti, kad je komplijansa ispod 8 Hz ili naprosto suvise niska ?

Pitam iz odredjenih razloga, za sebe, za druga i jer me zanima.

Unapred Hvala, Krca

sa mehanicke strane takve kombinacije se teze nose sa talasastim plocama,inercija je prevelika,ide preveliko opterecenje na gumeni nosac igle,lako moze da dodje do preskakanja ili cujnog zavijanja,kod ostalih se ima neki efekat zvuka u grcu onako generalno..ima ko to bas tako voli,i ja sam video usred bela dana da se neki verski fanatici samobicuju usred bela dana do krvi u Hajd parku,i cinilo se da i uzivaju u tome

Link to comment
Share on other sites

Sad sam se čoveku bez veze umešao u temu pa se zato izvinjavam.

Želeo bih zaista ovu AT F7 ako je moguće da  moj amp radi sa njom. Prilažem link sajta na kojoj je šema hk 680 pa neka mi upućeniji pogledaju dali se na tom phono ulazu može koristiti MC zvučnica. Hvala unapred.

https://www.scribd.com/doc/90188515/harman-kardon-hk-680

Link to comment
Share on other sites

27 minuta ranije, Peter said:

Vrlo mi je slabo znanje engleskog ali koliko mogu da razumem User Manual čini mi se da podržava MC i nadam se da neće biti tiha pa da opet moram kupovati neke pojačavače. 

Voleo bih da mi neko upućeniji proveri to da ne kupujem zvučnicu od 250 eura koju ne mogu da koristim.

Podržava MC u fabričkoj verziji, a prepravlja se u MM izbacivanjem nekoliko elemenata, ali za početak, kako reče Spachek, otvori pojačalo i slikaj da se vidi šta je unutra. Ako je pločica prepravljana u MM, trebalo bi da na mestu pomenutih elemenata budu kratkospojnici, sve ovo pod uslovom da ta pločica uopšte postoji...

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, paja959 said:

.ima ko to bas tako voli

Hvala na zivopisnom opisu  :D

Ako me secanje ne vara ona moja Ort 2M Blue PnP je mislim kad se izracuna imala rez. ferk. oko 7,5 Hz ( nisam skoro racunao a kod drugara je tako nesto ),  glava radi bez opisanih problema, moja sigurno i warp ploce prolazi normalno, zvuk nije u grcu.  Kod njega isto radi odlicno, koliko sam cuo.   Al' bolje da pitam... Hvala

Pozdrav, Krca

Link to comment
Share on other sites

On 4/9/2018 at 9:21, Spachek said:

Peter, uslikaj zadnju stranu pojacala ili skini poklopac pa uslikaj unutrasnjost, sve ce biti mnogo jasnije

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
 

 

On 4/9/2018 at 9:27, Zexx said:

Podržava MC u fabričkoj verziji, a prepravlja se u MM izbacivanjem nekoliko elemenata, ali za početak, kako reče Spachek, otvori pojačalo i slikaj da se vidi šta je unutra. Ako je pločica prepravljana u MM, trebalo bi da na mestu pomenutih elemenata budu kratkospojnici, sve ovo pod uslovom da ta pločica uopšte postoji...

Ajoooj,sad me jako sramota ! :oops: Ima poseban PHONO ulaz ali nema selektor pa kada hocu da slusam gramofon,selektor ulaza ukljucim na AUX 2.Evo slike iznutra.

20180410_103818.jpg

20180410_103702.jpg

20180410_103734.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...